2726
ببین شوهرم با یکی نامزد کرده بود ان دختره چن روز مونده به عروسی بایکی فرار کرد درسته شوهرم خیلی نارا ...

بله گلم درست میگی 

منم راضیم ب رضای خدا هرچی خودش بخواد واسم رو قبول دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پس خواهشن بهترین روز هایی عمرت رو با فکر کردن به کسی که ارزشش رو نداره هدر نکن به قول شوهرم کسی که منو نمیخواد منم اونو نمیخوام خودتو سرگرم کن تا بهترین روزات به همین زودی برسه منم روز عروسیت دعوت کنی فعلا خداحافظ

عشق یه طرفه ؟؟؟؟یا عمو دوست داشتین ؟؟

همو دوست داشتیم یعنی اونم میگفت دوسم داره و برا ازدواج منو میخواد اما بعد چند سال رفت و با فامیل خودش ازدواج کرد...من خیلی دلم شکست بخدا

شاید دلیل خاصی داشته که رفته پس شماهم برین دنبال زندگی خودتون قسمت نبوده .یه نصیحت میکنم بهتره بگم تجربه خودمه قبل از عاشق شدن ببین به درد هم میخورین یانه چون آدم وقتی عاشق میشه با دلش تصمیم میگیره نه با عقل ومنطق.ان شاالله عاقبت به خیر بشی🌹🌹

خدایا معجزه کن به عشقم برسم۹/۹/۹۹
شاید دلیل خاصی داشته که رفته پس شماهم برین دنبال زندگی خودتون قسمت نبوده .یه نصیحت میکنم بهتره بگم ت ...

ارع شاید

مرسی عزیزدلم فعلا ک هیچ انتخابی واسه زندگیم ندارم

2706