2726
موقعی که بتونی عاقلانه تصمیم بگیری و خودتو نجات بدی عزیزدلم فقط و فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی ...

من ازینکه بهش فکر میکنم هنوزم چندشم میگیره از خودم 

اصلا دلم نمیخاد ثانیه ای بهش فکر کنم ولی خب میاد تو ذهنم دست خودم نیست 

شاید زمان باید بگذره خیلی زیاد

من یهویی نسبت بهش سرد نشدم می دونی اون خیلی منو اذیت کرد خودش باعث این جدایی ها شد هر کاری که بگی کر ...

پس میشه از فکرش درومد و زندگی کرد میشه بازم عاشق شد و از ته دل شاد بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂وجدان؟ ببین خیلی ها وجدان ندارن حتی بهت فکر هم نمی کنن ببین چون زخم چشیده ام اینو بهت میگم...اون ...

درست میگی دیگه باید پاشم و زندگیمو بسازم حتی اگه اون نباشه

اصن بدرک ک رفت 

چرا یهو گذاشت رفته اخه؟ خانواده ها مشکلی داشتن؟

خانواده ها اصلا خبر نداشتن فقط خواهر اون در جریان بود...

گفت همه چی افتاده دست مادرم مجبورم

ازون پسرایی بود ک زیر سلطه مادراشونن

2728
پس میشه از فکرش درومد و زندگی کرد میشه بازم عاشق شد و از ته دل شاد بود

معلومه که میشه ببین با فکرش کنار بیا اون بالاخره بخشی از گذشته تو هس تو نمی تونی گذشته ات رو پاک کنی ولی می تونی باهاش کنار بیای...

خانواده ها اصلا خبر نداشتن فقط خواهر اون در جریان بود... گفت همه چی افتاده دست مادرم مجبورم ازون پ ...

شخصیت مستقلی نداشته نادون.. بهترکه رفت این آدم تا ابد سوهان روحت میشد با ضعفش..مطمین باش

من ازینکه بهش فکر میکنم هنوزم چندشم میگیره از خودم  اصلا دلم نمیخاد ثانیه ای بهش فکر کنم ولی خ ...

کاملا میفهمم

روزای سختی رو میگذرونی

ولی تموم میشه

به شرطی که خودت بخوای

فقط و لطفا سعی کن تمام خاطرات و یادگاریهاشو دور بریزی

عکساش چتش هر چی که هست

تصمیم قطعی بگیر

اگه برات سخته با مشاور حتما صحبت کن چون راهنمایی بهتر و بیشتری میکنن

برات از صمیم قلبم دعا میکنم هر چه زودتر قلب شکسته ت آروم بگیره

حالت خوب شه و اتفاقات خوب به زودی برات بیفته

امیدوارم دلت شاد باشه و زندگیت سراسر عشق و دوست داشتن و  آرامش

مراقب خودتو احساس قشنگت باش

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
درست میگی دیگه باید پاشم و زندگیمو بسازم حتی اگه اون نباشه اصن بدرک ک رفت 

آفرین 😁به خدا شدنی هس اگه خودم نمیکردم بهت نمیگفتم میشه ولی باور  کن که شده منم اولیش نیستم آخریش هم نیستم اینم بگم بهت کامل بخشش من تا عاشورا امسال نمی تونستم ببخشم ولی از روزی که بخشیدمش ارامشم چندین برابر شده ...برای ارامش خودت ببخش و واگذار کن بقیه چیز ها رو به خدا😍

کاملا میفهمم روزای سختی رو میگذرونی ولی تموم میشه به شرطی که خودت بخوای فقط و لطفا سعی کن تمام خ ...

عزیزدلم مرسی قربونت بابت دعای قشنگت...

واسه خودتم همینطور گلم

مرسی فداتشم  ولی گفتی خدا بهتر از اون رو شاید درنظر داره.از کجا میدونی از کجا معلوم اصن😔

ببین شوهرم با یکی نامزد کرده بود ان دختره چن روز مونده به عروسی بایکی فرار کرد درسته شوهرم خیلی ناراحت گوشه گیر شده بوده فقط فکر انتقام بود ولی اگه بعد عروسی میفهمید دختره با یکی دیگه هم هست یا دختره رو میکشت یا پسره رو زندگی خودش نابود میشد خدا درس موقعی که شوهرم سرگردون بود منو جلو راهش گذاشت جوری که الان یه درصد هم به اون فک نمیکنه چون هم من بهتر از اون دختره هستم از لحاظ قیافه خانواده هم مورد اعتماد شوهرم پس خدا حواسش به بنده هاش هست زندگی خودمم قبل شوهرم با یکی در حد تماس بودم که دوسش داشتم دوس داشتنم یه طرفه بود خیلی براش گریه کردم ولی قسمتم نبود الان خدارو شکر میکنم پسری که نتونه برا نامزدش یه لباس بخره که نمیتونه باره زندگی رو به دوش بکشه اینم از خودم الان بااین که میگن عشق اول از یاد نمیره خودمم قبولش دارم چون با قلب پاکت میری جلو ولی من از زندگی خودمو شوهرم یاد گرفتم که خواست خدا بهترین خواسته است پس زیاد به خودت سخت نگیر عزیزم 

عزیزدلم مرسی قربونت بابت دعای قشنگت... واسه خودتم همینطور گلم

مرسی عزیزدلم😍🙏💗

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

اگه عشق باشه هیچ وقت فراموش نمیشه من الان ازدواج کردم ولی عاشق یکی شدم سه بار دیدمش از دور  دوتا پیام بیشترم بهم نداد ولی الان بعد از یازده سال هنوز شمارشو حفظم با اینکه هیچ وقت بهش زنگ نزدم فقط گفت خونوادم غریب نمیخان  منم ازدواج کردم که فراموش کنم والانم خیییلی خوشبختم ولی هیچ وقت شمارشو از ذهنم نمیره چهرش لباسی که میپوشید 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏
2706