2737
2734
عنوان

ضایع شدن😂😂+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 35 پست
اره..یعنی بهش نمیاد؟؟ زشتوکه شوهرم؟😥😕

ن بابا زشت نیست بخدا اتفاقا قیافش رو فرمه جالب اومد برام پرسیدم شوهرته

چون موهاش تیره بود گفتم ب چینیه بیشتر میخوره😅

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا زشت نیست بخدا اتفاقا قیافش رو فرمه جالب اومد برام پرسیدم شوهرته چون موهاش تیره بود گفتم ب چی ...

اره تیرس موهاش..ولی پرپشته..من چن بار گفتم بلند کن..الان گف میخوام بلند کنم که با تشبیهی که کردم کلا بیخیال شد😕🤣

🖤
اره تیرس موهاش..ولی پرپشته..من چن بار گفتم بلند کن..الان گف میخوام بلند کنم که با تشبیهی که کردم کلا ...

😂😂😂😂😂😂خدا نکشتت یادش میفتم بازم خندم میگیره

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2728
برات صلوات فرستادم

ممنونم منم بر دل مهربونت فرستادم💚🌹💚🌹