2733
2734
عنوان

زندگی داغون ما بعد بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 61075 بازدید | 578 پست

واااااااای چقدر حساسی! چقدر خسته ای چقدر افسرده ای!

عزیز دلم بیشتر از اینکه بچه مشکل داشته باشه شما مشکل داری

مگه بچه داری بقیه رو ندیدی؟ خواهری برادری کسی بچه نداشته ببینی بچه داری اذیت داره؟ اول ببینید بچه چیه بعد بچه دار بشید

بنده های خدا این بچه ها تو این شرایط کرونا از من و تو خسته ترن عزیز دلم.اونها تمام زندگیشون بازی و کنجکاوی و تفریحه ببین دیگه چی میکشن.من که خیلی دلم برای دخترم میسوزه ده ماه از بچه شما بزرگتره

تو رو خدا اینقدر کفر نگو از بچت لذت ببر

دختر من تا قبل اینکه از شیر بگیرمش اینطوری بود همیشه باید تیکه های دیگرانو تحمل میکردم!از شیر گرفتمش صدو هشتاد درجه تغییر کرد

بنده ی خدا رفلاکس پنهان داشت مانفهمیده بودیم دراثر همونم دایم عفونتگوش و گوش درد داشت که خدارو شکر بعد اینکه از شیرگرفتمش و بیشتر نشسته غذاخورد خوب شد

بقیه رو هم بزار اینقدر حرف بزنن تا بمیرن خودشون رو هیچکس نیست یادشون بندازه

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b

😐 😐 😐 😐 خب بچه نق میزنه گریه میکنه باید سرگرم بشه نه فقط با اسباب بازی باید سرگرم بشه کثیف کاری کنه مثلا آرد بازی با ماکارونی پخته بازی کنه شکلک درست کن براش. آبرنگ یا گواش دستاشو رنگی کنه بزنه به کاغذ وکلی کثیف کاری دیگه. بعدش بابد تمیز کنی همه بچه ها همینن دختر خودمم همینجوری بود تا اینکه اینارو کشف کردم چند ساعت بازی می‌کرد بعد آروم میشد دیگه گریه و... نمیکرد

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم دخترم دو و نیم سالشه شوهرم فوق العاده کم صبر و حوصله هست و میتونم بگم نود و پنج درصد مسئولیت بچه با منه خب من باهاش بازی می‌کنم خیلی تاثیر داره مثلا به جای اسباب بازی هاش باهاش صحبت کن واسشون اسم بذار سناریو درست کن و با اسباب بازی هاش بازی کن و اینکه اصلا نذار ظهرا بخوابه یکی دو روز اذیت میشه ولی سریع عادت میکنه تا شبا زود بخوابه که تو و شوهرت هم واسه هم وقت داشته باشی واسش کارتون بذار و باهاش بداخلاقی نکن هرچی تو بیشتر بد اخلاقی کنی اون بیشتر نحس میشه 

چهدروغبزرگی ( از دل برود همان که از دیده برفت )

بعد از ظهرا دستشو بگیر ببر خیابون که هم خودت حالت عوض شه هم اون بچه به اونم حق بده کلی انرژی داره توی یه چهار دیواری اسیر شده بچه های قدیم همش بیرون بودن 

چهدروغبزرگی ( از دل برود همان که از دیده برفت )
2728
مریض چیه هیچیش نیس سالمه  بهونه گیره  مدام می‌ره پشت در خونه گریه می‌کنه  وسایلشو ...

یه جایی مشکل هست

یه چکاپ خون کامل ببرینش

اگر مشکل کم خونی نداره ، ساعت خواب و غذاشو تنظیم کنین

در روز یکساعت باهاش بازی کنین اخه تنهاست بهونه میگیره طبیعیه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

بچه رو چرا نفرین میکنی؟ اونم ۲۰ ماهه !!!!همه بچه ها همینطورین،گناه داره،دختر منم ۱۶ماهشه،مدام خونه رو بهم میریزه،وای به روزی که سیاتیک من بگیره،با همون درد بازم رسیدگی میکنن بهش و جمع و جور اما اصلا نفرین کردن کار درستی نیست،نباید بچه میاواردی،حالا ک اواردی صبور باش،مدیتیشن انجام بده،نفس عمیق بکش حین عصبانیت،اگر خدای نکرده دور از جون بچه  ات مشکل جسمی داشت خوب بود؟  عزیز من نفرین نکن

يك دختر دارم شاه نداره  

عزیزم باید با بچه بازی کنه صبور باشی مهربون باشی من خودم هم دیگه چند وقته با شوهرم غذا نمیتونم بخورم به جاریت هم ربط نداره خوب بچه هست گریه میکنه 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2738
مریض چیه هیچیش نیس سالمه  بهونه گیره  مدام می‌ره پشت در خونه گریه می‌کنه  وسایلشو ...

اگ لال بشه فقط خودتی ک براش آب میشی این روزا میگذره .یکم تو نت سرچ کن با این رفتارای بچه چیکار کنی آروم میشه بچه  وقتی بهونه گرفت بغلش کن بخودت فشارش بده  تو گوشش آروم حرف بزن بچه آدمو کلافه میکنه درسته ولی نفرین ن 

مثلا ماشینش رو هل میده بخوره ب مبل جیغ میزنه نمیتونه دوباره صافش کنه  من می‌خوام غذا بپزم مثل ...

كارتون نميبينه؟براش تي وي بزار تا به كارت برس 

الهي دلم براي بچت كباب شد

به خدا دختر منم 20 ماهشه دقيقا همين كارارو ميكنه ولي همين كاراشم دوست  دارم .البته گاه يكلافه ميشم و ولي مديريتش ميكنم

اگر دور از جون  مثلا يه مشكلي داشت عين يه تيكه گوشت ميوفتاد گوشه خونه هي ميگفتي پاشو بازي كن باهاش حرف ميزدي  فقط ديوارو  نگاهميكرد اون وقت ميفهميدي كه خدا بهت چه نعمتي داده.

پس صبور باش و قدرشو بدون

وا بچه خواهرشوهر منم اینجوریه زنو شوهر همچین نازشو میکشن انگار بچه از آسمون افتاده.مگه میشه کسی چیزی به بچه بگه. حالا بجور رفتار میکنن انگار فقط اونا بچه دارن. والا مث اونا باشید... کلا زندگیشون شده اون بچه. کاری کردن حتی مادرش از ترسش نمیتونه به بچشون توهین کنه

لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید...

تازه مگه فقط بچه توعه که شوهرت ناراحته. بگو بیا ناز بچتو بکش ببین چشه. شوهر من با بداخلاقترین بچه هم همچین رفتار میکنه ۲دیقه بعد بچه باهاش صمیمی میشه میخنده. بلد نیستین چرا بچه رو نفرین میکنین

لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید...

فقط میتونم بگم متاسفم برات.....

من تموم فکر و ذکرم شده بچه....تو بچه داری و نفرینش میکنی 😔😔😔😔بچه کوچیکه عزیزم ....۱۰۰ سالش نیست که عاقل باشه و حرف بفهمه....درضمن با بقیه هم مقایسش نکن

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........

عزیزم‌پسرمنم همینجوربود حتمن توبارداری زیاد ناراحت شدی نفرین چیه_من ازشیر گرفتمش خوب شدخداروشکر_

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2706