1822
1823

تولدتون میمون🤚

روشن فکر بودن به وسایل و دکور لوکس خونه،موهای هرروز یه رنگ،ناخونای مانیکور شده،یا مثلا لباسای برند نیست!اینا نشانه شیک بودنه ن ذهن باز...روشن فکر بودن،به تفکرات و ابعاد کتابخونته لعنتی به روز😊👌دختری از دیار آذربایجان🌬❤  اگه سوال خصوصی داشتین میتونید ب تاپیک داستان زندگیم سر بزنید😘❤

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825
دیگه چی همینو کم داشتیم

واقعاا من الان باید تولد اینو تبریک بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در خواست دوستی کسانی که نمیشناسمو قبول نمیکنم😊خب از اون جایی که امضای قبلیم تهدید امیز بود جا دارع بگم از من نترسید😁یه نکته وقتی یه جایی یه چیزی گفتم یا یه کاری کردم نگید از تو توقع نداشتم من امروز با من دیروز 180 درجه فرق داره _دیگه نه حس خوبی به چیزی دارم نه دلم به کسی خوشه نه می تونم به بقیه اعتماد کنم و نه حتی اون ادم سابق باشم فقط بی حس دارم به راه پیش روم ادامه میدم !!!!  

تولدتون مبارکککککک💃💃

لیلیلیلیلییییی😁😁

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚. (گروه سبز🌿) وزن شروع 65🤦‍♀️وزن هدف58😎چیزی نمونده تا باربی شدن💃😂💪کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪ب امید خدا.. از عمق جان.. دوستش دارد دلم ❤️(نامزدمو میگم) 💛😌........ قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️

تولدتون مبارک ایشالا دندوناتون و موهاتون یه رنگ شه

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی را هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
1826
واقعاا من الان باید تولد اینو تبریک بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وااا 

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
ممنونم🌷

فک کنم تنهایی شب تولدت ک اینجا تاپیک زدی نه؟💔

روشن فکر بودن به وسایل و دکور لوکس خونه،موهای هرروز یه رنگ،ناخونای مانیکور شده،یا مثلا لباسای برند نیست!اینا نشانه شیک بودنه ن ذهن باز...روشن فکر بودن،به تفکرات و ابعاد کتابخونته لعنتی به روز😊👌دختری از دیار آذربایجان🌬❤  اگه سوال خصوصی داشتین میتونید ب تاپیک داستان زندگیم سر بزنید😘❤

تولدتون مبارک باشه ‌...همیشه سرافراز باشین ...‌امیدوارم بهترینا قسمتتون شه😊

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
1899