2733
2734

دوستان من اضافه وزن دارم و برای کاهش وزن بدنسازی کار میکنم، هر روز ، مربی گفته قبل ورزش پروتئین مصرف کنم، بعد ورزش هم پروتئین همراه کربوهیدرات کم( مثلا بعد ورزش دو سفیده تخم مرغ با یه سیب زمینی ابپز کوچیک)

میخواستم بپرسم میشه کربوهیدراتو کلا حذف کنم از برنامه غذاییم؟ اخه قبلا اینکارو کردم و خیلی لاغر شدم

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕

من که میرفتم کلا استفاده نمبکردم جواب هم میگرفتم...

صبحونه میخوردم و میرفنم باشگاه و بعدش هم هیچی نمیخوردم 

الان هم تا قبل کروتا میرفتم برا تثبیت وزن 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه به حرف مربيا گوش كن وگرنه چربي ميمونه و عضله ميسوزه.

الان سرعت کاهش وزنم خیلی کمه حتی دو کیلو اضافه کردم اما سایز کم کردم حدود ۱ سایز ، همینو ادامه بدم؟

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕

اینکارو نکنی دختر

۲ساعت قبل و بعد ورزش هیچی نخور مصرف پرتئینتو بالا ببر کربوهیدراتتو کم کن و  وزی ک تمرین داری اصلا نخور

بدنسازی هم اصلا سنگین نزن فقط هوازی 

من خواهرم مربی بدنسازی اینارو میدونم

💚💚💚💚الحمدلله استغفرلله لا اله الا الله💚💚💚💚
2738
الان سرعت کاهش وزنم خیلی کمه حتی دو کیلو اضافه کردم اما سایز کم کردم حدود ۱ سایز ، همینو ادامه بدم؟

اگر تازه شروع كرديد نرمال . ادامه بديد

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
ینی میخوای لاغر کنی یا فرم بگیری تپل تر بشی ؟؟من برای لاغری میرفتم میگفت دمنوش دارچین و لیمو زنجبیل ...

هم لاغر شم و هم اینکه سفت بشم و فرم بگیرم ، اخه خیلی شلم، اتفاقا حرف شمارو ک بعد ورزش تا دوساعت چیزی نخوریمو بهش گفتم شدیدا مخالفت کرد گفت ماهیچه میسوزه

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
من که میرفتم کلا استفاده نمبکردم جواب هم میگرفتم... صبحونه میخوردم و میرفنم باشگاه و بعدش هم هیچی ن ...

ممنون میشم بگین صبحونه دقیقا چیا میخوردین

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
هم لاغر شم و هم اینکه سفت بشم و فرم بگیرم ، اخه خیلی شلم، اتفاقا حرف شمارو ک بعد ورزش تا دوساعت چیزی ...

نه راستش مربی من اینو میگفت ،یه باشگاه دیکه هم میرفتم همینو بهم میگفت مربیش ، اتفاقا من رعایت نمیکردم مجردم بودم میرفتم خونه نهار اماده بود غذا میخوردم اون‌ماه وزنم رفته بود بالا 

ممنون میشم بگین صبحونه دقیقا چیا میخوردین

هرچیزی میخوردم محدودیت نداشتم ولی خب من خودم رژیمم رو با طب سنتی میبردم جلو

ی سیب قبل صبحونه بعدش ی ساندویچ خیلی کوچیک 

و ناهار فقط ی سیب و سالاد شیرازی 

شام قبلش سیب و ی پرس خیلی کوچیک برنج یا اگر خوراک باشه بدون نون...

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2706