2737
2739
عنوان

حاجت روا شدن😔💚

105 بازدید | 14 پست

دوستان بیایین حرف بزنیم؟

چجوری از حضرت رقیه حاجت بگیرم؟ امسال اونقدر با فکر حضرت رقیه دلم لرزیده و گریه کردم

دلم میخواد برای دومین بار حاجت روا بشم😔

پارسال ماه رمضون روزه گرفتم و درد ورم معده و میکروب معدم شروع شد ینی یه قلوپ آب میخوردم معدم ورم میکرد و بالا می آوردم 

هیچی نمیتونستم بخورم الان ک الانه ۸ کیلو وزن کم کردم و نمیتونم جبران کنم کمبودمو

رادیولوژی پاتولوژی سونوگرافی آندوسکوپی و کلی دارو و درمان و هزار تا دکتر هیچی نشد ۴ ماه بود میمردم از درد شبا تا صبح گریه میکردم 

شد و شد تا اینکه اربعین شد پدربزرگم اینا رفتن کربلا که قرار بود خانواده داییم هم برن

پسر دایی کوچیکم سر سفره بود و خیلی دوسم داره واقعا خواهر هم نداره همیشه آبجی خانم جان میگه بهم

سر سفره دید که من تو چه وضعی ام گریه اش گرفت گفت آبجی خانوم جان بخدا دو روز دیگه میرم کربلا از اقا امام حسین برات آب میارم اونو بنوشی خوب میشی

خلاصه رفتن کربلا 

فردای اون روز من دکتری رفتم که گفت احتمالا دیگه سرطان معده هست اونشب دلم شکست اونقدر گریه کردم که نگو همون شب پسر دایی کوچیکم زنگ زد گفت آبجی خانوم جون برات آب گرفتم بخدا میارم خوب میشی منم دلم نیومد حرف دکترو بگم

یه هفته درد کشیدم دیگه از بس بی جون بودم از خوابم نمیتونستم پاشم

همون روزی که قرار بود بیان یادمه خون بالا آورده بودم بخدای خدا😔

اومدن و با ذوق آب رو اورد و یه دونه سیب و پرتقال هم کنارش بود با کشمش گفت اینارو بخور بخدا خوب میشی

الان که دارم میگم تنم میلرزه بخدا تموم بدنم مور مور شده

از فردای اون روز من نه درد معده گرفتم نه بالا آوردم رفت که رفت بخدا

قربون امام حسین برم😔قربون اقام عباس قربون اهل بیتش من ازشون شفامو گرفتم💚💚💚

الان یکساله از اون ماجرا میگذره

من یه حاجت دارم خیلی واسم مهمه خیلی 😔توروخدا به خاطرم از ته دلتون یا حضرت رقیه بگین  محتاج دعاتونم ایشالا همتون حاجت روا بشین به حق این ماه💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنم لرزید یا ابوالفضل انشاله حاجت روا بشی بازم عزیزم منم دارم دق میکنم فقط فقط ازخدا وامام حسین یه حاجت دارم قول دادم اونو بده دیگه هیجی نگم تروخدا دعاکنید شمام برام به حق اقام ابوالفضل به حق ابروی خانوم رقیه خدا ابرومو زندگیمو بخره التماس دعا 

2728
تنم لرزید یا ابوالفضل انشاله حاجت روا بشی بازم عزیزم منم دارم دق میکنم فقط فقط ازخدا وامام حسین یه ح ...

ایشالا خانومی ایشالا حاجت شمارم میده آقام خیلی مهربونه کافیه فقط صداشون کنیم💚

واقعا شفا گرفتی 😭 رفتی دکتر گفت خوب شدی ؟

به امام حسین خدا نابودم کنه اگه ذره ای دروغ گفته باشم

روز ها تو بیمارستان بستری بودم یادمه ۳ روز بستری شدم لقمه به دهنم نمیتونستم بزارم فقط سرم شکمم ورم کرده بود اندازه زن های حامله دیگه بخدا میگفتن دیگ معدت میترکه

روده هام کلا گوارشم بهم ریخته بود

بخدا همه دردام تو همون روز موند💚

خداروشکر شفا پیدا کردی

من صبح کمرم وکلیم بشدت درد میکرد اصلا نمیتونسم بشینم. .چن ساعت پیش ب خدا گفتم ای خالق مالک وصاحب من شفام بده .همون لحظه خوب شد تا الان خداروشکر دردی ندارم(هر چن کوچیک بود حاجتم .ولی خوشحال شدم )

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
2738
خداروشکر شفا پیدا کردی من صبح کمرم وکلیم بشدت درد میکرد اصلا نمیتونسم بشینم. .چن ساعت پیش ب خدا گفت ...

خدا هم خدای حاجتای بزرگه هم حاجتای کوچیک💚

ایشالا همه حاجتاتونو بده خدا

اگه اینقدر خدا زود جوابتونو میده برا منم یا رقیه رو صدا کنین💚😭التماس دعا

خدا هم خدای حاجتای بزرگه هم حاجتای کوچیک💚 ایشالا همه حاجتاتونو بده خدا اگه اینقدر خدا زود جوابتون ...

خدا انشالله حاجتت روا میکنه. ازته دلت امشب با خدا حرف بزن دردودل کن . حاجتت ب خودش بگو و بگو که جز اون کسی رو نداری .خدا جوابتو میده❤

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             

برا منم دعا كن 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706