2733
2734
عنوان

از ته دلم نمیتونم بابامو ببخشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1928 بازدید | 92 پست
الان خوشبختی؟ 

خداروشکر بله😍😍

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دلم کباب شد خدا برا هیشکی نیاره

دارم دق میکنم ۷ماه گذشته حسرت دیدارش به دلم موند تا قیامت

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2728
خداروشکر بله😍😍

خدارو هزارمرتبه شکر! کم کم پول دستت اومد وسایل خونه بکیر جلو چشمشون جوری زندکی کن تا بدونن انتخابت درست بوده! منم با انتخاب خودم ازدواج کردم خانوادم لجن شدن با من و بااینکه نامزدم و با خانوادم زیره یه سقفم حرف نمیزنیم ایشالا بعد ماه صفر میرم سرخونه زندگیم

تروخدا دعا کنید بچم بتونه چهار دست و پا بره خیلی نگرانم 
من جات بودم موقعی ک بابات خونه نبود میرفتم ب مادرت سر میزدم! اما بهت حق میدم پدرت همچین کرده منم بود ...

همیشه خونه بود عزیزم ...بعد وقتی من میرفتم زندگی زهر مامانم میکرد اینقد ک قر میزد

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2738
ای وای طفلکم 😢بجز شما دختری نداشت؟؟

سه تا خواهر دیگم دارم ..من کوچیکم 

خدا رحمت کنه مادر عزیزت رو، علت فوتشون چی بود؟

ایست قلبی  

نرفتم دقیقا از بهمن ماه دیگه پامو اونجا نزاشتم ...طفلی مامانم هی زنگ میزد گله میکرد بیا دلم برا پسرت ...

منم دیگه متنفر شدم از بابام فقط بخاطر مادرمه که تحملش میکنم وگرنه تا الان خیلی وقت بود فرار کرده بودم از خونه

خدارو هزارمرتبه شکر! کم کم پول دستت اومد وسایل خونه بکیر جلو چشمشون جوری زندکی کن تا بدونن انتخابت د ...

ایشالله زندگیت رو روال بیفته هر چی میخوای جور بشه منم سال اول مجبور شدم خونه مادرشوهر موندم بعد خونه اجاره کردیمو چنتا چیز واجبو خریدیم الان ۴ ساله ازدواج کردم شکر راضیم دوهفته پیشم خونه خریدیم ولی فعلا نمیتونیم بریم توش مستاجر گذاشتیم ایشالله رفتیم خونه خودمون بقیه وسایلمو میگیرم😍😍😍😘😘

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
2706