2737
2734
عنوان

از ته دلم نمیتونم بابامو ببخشم

1928 بازدید | 92 پست

میخواستم زنگ بزنم حالشو بپرسم یهو یاد کاراش افتادم 

داغم تازه شددد

هیچوقت حس نکردم پدر بالای سرمه هیچوقت بودنشو حس نکردم ...هیچوقت نه تو شادی نه تو سختی کنارم نبوده ...همیشه تحقیرم کرده ...همیشه سرکوفت یه لقمه غذایی رو ک تو سفره ش خوردم کوبیده به سرم 

حتی عروسیم نیومد تبریک یا دعای عاقبت بخیری برام کنه 

شوهرم سرکارش سانحه دید هفت ماه خونه نشین شد 

یکبار حتی یکبار تماس نگرفت بگه دخترم کم کسری نداری 

حداقل دلم خوش شه ...زایمان کردم یه تبریک خشک خالی نگفت اصلن جهنم تبریک اون چند روزی ک اونجا بودم اینقد اشکمو در آورد با حرفاش ک شیرم خشک شددد 

تاپیکشم زدم هست هنوز ...

گذشت تا یه روز به خودم اومدم گفتم تا کی تحمل کنم 

منم قطع رابطه کردم دیگه نرفتم خونش شاید دست از اذیتاش برداره...کاش میمردم این تصمیمو نمیگرفتم...صبور باشین ادامشو بگم

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

با اجازه از اسی عزیز

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4350898/بخشی-از-عجایب-زندگی-من?postId=136305003خانما لطفا گزارش بزنید به ده تا برسه  . هر کسی گزارش داد برای عاقبت بخیریش۱۰ تا صلوات میفرستم❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۴ ساله قطع رابطه ام😐😐😐

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
2728

نرفتم دقیقا از بهمن ماه دیگه پامو اونجا نزاشتم ...طفلی مامانم هی زنگ میزد گله میکرد بیا دلم برا پسرت تنگ شده بیار ببینمش 

نرفتم تا اینکه وسطای فروردین زنگ زدن گفتن بیا مامانت تموم کرده ...اینم سرنوشت نکبت منه من موندم و غذاب وجدان برای مامانم   

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
تو چرا

مخالف ازدواجم بودن  نه جهاز دادن 

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
2738
خدابهت صبر بده چی بگیم،پس مامانت چی؟

مامانم برای همیشه پر کشید...بمیرم برا دلش آخرش منو ندید و رفت ...نمیتونم خودمو ببخشم 

نرفتم دقیقا از بهمن ماه دیگه پامو اونجا نزاشتم ...طفلی مامانم هی زنگ میزد گله میکرد بیا دلم برا پسرت ...

من جات بودم موقعی ک بابات خونه نبود میرفتم ب مادرت سر میزدم! اما بهت حق میدم پدرت همچین کرده منم بودم از همچین پدری دلم میشکست

تروخدا دعا کنید بچم بتونه چهار دست و پا بره خیلی نگرانم 

ای وای طفلکم 😢بجز شما دختری نداشت؟؟

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    
2706