2703
2553
عنوان

کادو و سورپرایز

133 بازدید | 13 پست

تولدشه یماه دیه ولی میخام زودتر تولد بگیرم براش

نمی‌دونم کادو چی بخرم براش

تو دوستیمون واسش دسبند و انگشتر خریدم😐الان نمیدونم چی بگیرم چطو سورپرایزش کنم

ساعت

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی ببخشید 

خانما میشه واسه دوتا تاپیکم ک درمورد کنکوره گزارش بزنید 

ممنون میشم براتون صلوات میفرستم ❤🙃

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
2720
ساعت تنا؟ 

خیلی چیزا خب میتونی بخری عزیزم 

از این ریش تراش ها و افترشیو 

ساعت 

پیرهن

ادکلن

کمربند و کفش

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2714
زدم برات

مرسی عزیزم 

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
من خودم هفته بعد تولد شوهرمه .. موندم بنظرت لباس پاییزه خوبه ؟

اره بافت مردونه یا پوتین اگ میپوشه 

من همسرجان نمیپوشه وگرنه واسش بافت و پوتین میخریدم

مرسسیییی❤️💯🌹

قربونت گل دختر

عشقتون پایدار😍

اره بافت مردونه یا پوتین اگ میپوشه  من همسرجان نمیپوشه وگرنه واسش بافت و پوتین میخریدم

خب خداروشکر آره میپوشه .... توام یه مچ بند هوشمند خوبه ها براش بگیری اگه اهل ورزشه یا ست کامل افترشیو یا یه کت چرمی بستگی به بودجت داره

خب خداروشکر آره میپوشه .... توام یه مچ بند هوشمند خوبه ها براش بگیری اگه اهل ورزشه یا ست کامل افترشی ...

مرسیییی عزیزم 

بنظرم کت چرم خیلی خوبه با یه پوتین همرنگش