2726

سلام راستش اصلا اصلا توفکر چیزای مذهبی نبودم و کلا خودمو مدتهاست ناامیدحس میکنم چندوقتی هم بود داغون بودم ازنظرروحی.بعد من امروز رفتم پیج فال توش سوره قرانی بود رفتم چندین مرتبه خوندم یکم حس ارامش کردم سرشب هم اتفاقی بایک خانم محترم گفتگوکردم راجب انرژی مثبت بهم گفت کلاخوب شدم.بعدازهمون موقع توفکر دین و قران خوندن و اینطورچیزاافتادم و رفتم دعای قرانی دانلودکردم بخونم ب وقتش.بنظرتون خداخواسته اینطوری بشه؟بنظرتون کارخداس یاحکمتی توشه؟اخه حس میکردم خدادیگه منونخوادازبس که گناه مرتکب شدم خودمو دیگه بنده حس نمیکردم و نمازم نمیخوندم اخه

مردم اغلب می‌گویند انگیزه‌ها دوام ندارند. خب، اثر حمام نیز ماندگار نیست. به همین دلیل توصیه می‌شود روزانه دوش بگیرید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دیگه وقتشه برگردی .خدا دعوتت کرده .خوش به سعادتت . برا همه دعا کن .

حتما عزیزم همتونو دعامیکنم

مردم اغلب می‌گویند انگیزه‌ها دوام ندارند. خب، اثر حمام نیز ماندگار نیست. به همین دلیل توصیه می‌شود روزانه دوش بگیرید.
به نظر من نشونه است.خودمم دلم میشکنه میرم قران باز میکنم یه سوره با معنی میخونم بخدا هیچ دارویی قدرت ...

فکرکنم بایدروزانه باشه اینکار.چون ب محض اینکه میذارمش کنارچنروز دوباره دلگیرمیشه همه چیز

فکرکنم بایدروزانه باشه اینکار.چون ب محض اینکه میذارمش کنارچنروز دوباره دلگیرمیشه همه چیز

من یه نصیحت خواهرانه میکنم البته با اجازتون

هیچ وقت هیچ وقت ناامید نشو

ناامیدی از ناحیه شیطانه