2726

الان ی کلیپ دیدم کثافتای بیشعووووووور قورباغه رو شکمشو جررر داده بودن توش سبزیجات بود و ی چیزایی مث سوپ جالبش اینجا بود ک قرباغه هه زنده بود و داشت پلک میزد اروم اروم😭😰😰😰🤯🤯این خاجایا زده ب سرشون سوپ جنینی شنیدین تاحالا؟؟

زود اعتماد نکن👑🎀سایه هم دنبال توست ولی همراه نیست👑💜🖤💙(ترکیده اعظم هستم 😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره نمی دونم کجا خوندم ک با جنین فوت شده درست میکردم

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن
هشت پارو بابا  میپزن چینیا میخورن

هشت پارو من دیدم خام میخورن یجور چالشه باید زود بجویش تا با پاهاش نچسپه ب قلوت و خفت کنه😰

با همین کاراشون کرونا انداختن تو کل دنیا

من اگه تو سازمان ملل بودم حتما میگفتم چین باید یه غرامت به کل دنیا بده

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

اشغالایی که چینیا زنده زنده میخورن 😠😠😠

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

اینها که غذاهای نرمال اونهاست. قورباغه پرورش میدن. سگ و گربه پرورش میدن 

من یبار کلیپ دیدم سگ از بازار خرید. بعد برد تو آشپزخونه .دست میزد بهش تا یه جای نرمشو پیدا بعد جاقو کرد تو شکمش و پختش و وقتی غذا رو آورد همه با ولع میخوردن حتی بچه هاشون 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
آلو تو دهنم موند😷نمیتونم قورت بدم

تف کن عزیزم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
هشت پارو من دیدم خام میخورن یجور چالشه باید زود بجویش تا با پاهاش نچسپه ب قلوت و خفت کنه😰

خرچنگ  ماهی نپخته  ستاره دریایی همه چی میخورن 🤢🤢🤢

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
اره نمی دونم کجا خوندم ک با جنین فوت شده درست میکردم

ن بابا منم شنیم بعضیا اختیاری تو ۴ ماه سقط میکنن و کلی پول میگیرن

2706