2733
2734

جاریمو میگم تازه عقد کردن .هرروز میره خونه پدرشوهرم اینا ،هرروزم با خواهرشوهرم تماس تصویری میگیره 😐😐بخدا جاریم و خواهرشوهرم اصلا تا حالا از نزدیک همو ندیدن 

چون مراسم عقدشون تو کرونا بود نرفتن ، جاریمم غریبست از قبل ندیده بودیمش.

بعد عکس دختر خواهرشوهرمو استوری میکنه قربون صدقش میره 😐😐

الانم تولد شوهر خواهرشوهرمه ، خواهرشوهرم عکس شوهرشو گذاشته بود بعد جاریم عکس اونو استوری کرده تولدت مبارک اقا..... 😑😑😑😑

میدونم به من ربطی نداره بخدا، اصلا هم فضول نیستم فقط کنجکاو شدم که بدونم نظر شما چیه ؟؟؟

بله به شدت چاپلوسه ازوناس که تا بچه اولو بیاره یکم پاش محکم شه دیگه کسی حریفش نمیشه

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولش کن بابا.زن داداش منم اوایل خیلی برام خودشیرینی میکرد الان بیا برو ببین چی شده برا خودش و باهاشون قطع ارتباط کردم.از افراد زبون باز دوری کن فقط دوری

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
2738
بله به شدت چاپلوسه ازوناس که تا بچه اولو بیاره یکم پاش محکم شه دیگه کسی حریفش نمیشه

من یبار از نزدیک دیدمش خیلی کلاس میزاشت همش هم میگفت برای عقدم ارایشگاه خوب نبردنم لباس خوب نخریدن ، بهش کادو سرویس طلا داده بودن بخدا به من گفت اصلا به دلم نبوده !!!!!

حالا منکه اینحرفا رو به کسی نگفتم چون خبر چین نیستم  با خودم گفتم معلومه قراره چی بشه این خانوم!!!!

عکس شوهر خواهر شوهر رو استوری کرده؟؟؟؟؟؟مرزهای خودشیرینی رو جابجا کرده

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
من یبار از نزدیک دیدمش خیلی کلاس میزاشت همش هم میگفت برای عقدم ارایشگاه خوب نبردنم لباس خوب نخریدن ، ...

فقط سعی کن زیاد باهاش قاطی نشی معلومه زیاد عقلی تو سرش نیست سیاست نداره 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2706