2737
2734
عنوان

کیا تجربه پشت کنکور موندن دارن یا اطرافشون بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 60 پست
شهرتون کجاعه

یکی از شهرای استان ایلام

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.

منم تجربیم امسال میمونم 

چه کسی می داند که در پیله تنهایی خود تنهایی؟ /چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟ /پله ات را بگشا! تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی!!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از سال دهم‌خوندن واسه کنکور؟ 

جدی نخوندن از دهم برا کنکور درواقع دوازدهم استارتش رو درست و حسابی زدن

ولی خب معدلای خیلی خوبی داشتن 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
منم تجربیم امسال میمونم 

چیا اوردی

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.
2731
جدی نخوندن از دهم برا کنکور درواقع دوازدهم استارتش رو درست و حسابی زدن ولی خب معدلای خیلی خوبی داشت ...

اخه منم فرزانگان درس میخونم از امسال شروع کردم به خوندن و تست زدن یه لحظه نا امید شدم اینجوری گفتید

اخه منم فرزانگان درس میخونم از امسال شروع کردم به خوندن و تست زدن یه لحظه نا امید شدم اینجوری گفتید

نه گلم ناامید نشو

اولا اونا جدی کار نکردن از دهم

ثانیا سال کنکور هم به خودشون مغرور بودن بخاطر معدل و اینا

و سال های دوم و سوم کنکور که اصلا رو هوا درس میخوندن

جدی درس رو بچسبی موفقی عزیزم😘

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738
واقعا😍😍مرسیییی  انشالله

ان شاء الله که خانم دکتر شی عزیزم😘😘😘

اَ راست میگیا اصلا تز این زاویه بهش نگاه نکردم اخه من امسال دادم انسانی رتبم داغون شده میخوام واسه ...

موفق باشی 😙😚

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

زن داداشم سال دوم پشت کنکوریش پزشکی یه دانشگاه داغون قبول شد اما طمع کرد الان بعد از پنج سال کنکور تغذیه ی یه جای دره پیت میخونه😐

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
به مشاورم گفتم همه رو بزنه مشکلی نیست اگه یه شهر دیگه خدمت کنم شهرستان ما یه دختر میخواد کل استانمون ...

بومی برای چند استانه ها حواست باشه حتما

توی دفترچه نوشته منطقه هارو استان های دیگه هم ممکنه بومی شما باشه

محل تحصیلت شهر دیگه ممکنه باشه ولی محل خدمت جلوی هر کدوم نوشته که برای هر کسی معمولا محل زندگی خودش یا نزدیکش میوفته

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

من سال اول رتبم خیلی خوب شد رشته ی دلخواه تو دانشگاه دلخواه قبول شدم

دوستم مجبور شد پشت کنکور بمونه یه سال و یه دانشگاه دولتی ولی خب نه چندان خوب بره وهمون رشته ی من

من یه سال زودتر فارغ شدم و تو خونه بیکار افتادم

اون از همین رشته مثه چی داره پول درمیاره😊

میخام بگم مهمه نیس پشت کنکور موندن مهمه اینه که به هدفت برسی

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
2706