2726
عنوان

امشب میخوام..(حاجت دارا همه بیایین)

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 147 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم عزیزدلم  شماهم برای من دعا کن😘❤

انشالله حاجت روا شی بحق این ماه مرسی مهربون💐

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
2728

التماس دعا عزیزم💖

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
با آرزدی بهترین ها برای همه التماس دعای فراوان امید وارم،خدا امشب نگاهی به دل هممون بندازه آمــــــی ...

الهی آمین عزیزم 

شک نکن که خدا حواسش هست مخصوصا الان که دور همیم و ازش میخواییم🙂😍

التماس دعا 

واسه من دعا کن از وقتی خواستم برم تنبلی تخمدانمو درمان کنم هزارتا بلا سرم اومد و اخری کلیه ام که فرد ...

عزیزدلم میدونم خیلی سختی کشیدی😔❤ولی خدا بزرگه گلم 

مطمئن باش همه چیو حل میکنه 

یه روزی به یه جایی میرسی که خودت نمیفهمی چطوری همه چی درست شد😍😍این شب رو برات به همین زودی ها آرزو میکنم 

التماس دعا

الهی که همه به خواسته هاشون برسن 

برای منم  دعا کنید دانشگاه قبول بشم

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  
2706