2733
2739
عنوان

امشب میخوام..(حاجت دارا همه بیایین)

641 بازدید | 147 پست

سلام دوستای عزیزم حالتون خوبه؟

امشب میخوام زیارت عاشوارا_صلوات_آیت الکرسی _و خیلی دعاهای دیگه بخونم 

برا حل شدن مشکلات همه مردم (آرامش_سلامتی_آبرو_امنیت_شادی و...هرچی که خوبه)😍

خواستم بگم(هر چند شاید ارزشی نداشته باشم)امشب به فکر همه نی نی سایتی ها هستم و واسه همتون دعا میکنم 

و یه شب پر از انرژی مثبت و حال خوب براتون آرزو میکنم 

امیدوارم امشب با آرامش بخوابین و صبح که بیدار میشین مشکلتون حل و آرزوتون برآورده شده باشه 

از خدا میخوام اونقدر حال همه رو خوب کنه که این شب های سخت رو یادمون نیاد 

دوستای خوشگلم🦋💙من مطمئنم خدا هممون رو دوست داره مطمئنم آرزو های قشنگ هممون رو برآورده میکنه من مطمئنم خدا حواسش به هممون هست 🌺

عزیزای دلم بیایین امشب حال خودمون رو خوب کنیم واسه هم دعا کنیم و به خدا از صمیم قلب ایمان داشته باشیم و امشب قبل از خواب دردودل کنیم 

واسه همتون دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید که محتاجم خیلی به دعاتون🙏🏻❤

شبتون قشنگ ❤🧡💛💚💙💜🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ميشه براي منم دعا كنيد ؟

امشب حالم بده

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
2728
2738

فاطمه ارزوم مامان شم

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه

برای بچه دار شدنم و خونه دار شدن خواهرم با دل پاکت دعا کن

حاجت روا بشی

دوستای گلم میشه خواهش کنم برای خونه دار شدن خواهرم یه صلوات بفرستین؟ با دوتا بچه خیلی عذاب میکشه.ممنون
2706