2733
2734

مال منم اینطوریه تازه نازکم هست😭😭😭

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا مشکل من همینههههههههه تازه مال من ریزشم دارهههههه

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
2728
2738
کاش یه نفر یه راه حل بده از من فقط تو حموم میریزه

نه مال من نازشونم کنم میریزه خیلی وحشتناک میریره کلا کچلم

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
من سرم موی سریتا میزنم به نظرم خیلی بهتر شدن

من سرم موی ایپلاس میزنم ولی اثرش تا همون وقتیه که نم داره بعد نرم میشه و دستتو میذاری روشون بلند میکنی با دستت میان بالا

من سرم موی ایپلاس میزنم ولی اثرش تا همون وقتیه که نم داره بعد نرم میشه و دستتو میذاری روشون بلند میک ...

آره خب اینا موقتیه به نظرم چون موهامون نازکه اینجوره 🤔

🌸خدایا خودت فردامونو بساز تو بسازی قشنگتره🌈
2706