2726
عنوان

بدن درد شدید دارم چیکار کنم

22346 بازدید | 31 پست

بچه ها فقط بدن دارم انگار تمام تنم تیر میزنه چیکار کنم تنها هم هستم خوابمم نمی‌بره چیکار کنم

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی

حتما تست کرونا بده 

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم استخونام درد میکنه شدید

میخوام بروفن بخورم

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728
حتما تست کرونا بده 

خواهرم پزشکه بهش زنگ زدم دعوام کرد کلی مورد ازم پرسید هیچی نداشتم گفت پس الکی راه نیفت بیا اینجا تست بده اگرم نداشته باشی میگیزی بعدم قطع کرد😐😐

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
اگه باردار نیستید و بیماری خاصی ندارید ناپروکسن بخور احتمال کرونا هم بده

ندارم این قرص رو استامینوفن 500 بخورم؟؟ همسرم نیست میترسم

مسکن بخور، دمنوش گل گاو زبون و آویشن و زنجبیل دم کن بخور،انشاالله خیره

باشه الان میخورم دارم اینا رو همه رو باهم بریزم تو قوری دم کنم؟ 

باشه الان میخورم دارم اینا رو همه رو باهم بریزم تو قوری دم کنم؟ 

آره از هرکدوم یخرده، دارچینم بزنم، تا گرم هست بخور..منم مدام میخورم

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
ازخواهرت خب بپرس

شانس که ندارم فوق تخصص ریه است خواهرم تو بیمارستان امام امشب هم شیفت شبه اینقدر که اونجا اوضاع وخیمه این دردای مارو میخنده میگه من صبح دیدمت هیچی نیست. ولی تنم واقعا درد داره. الانم دیگه جرات نمیکنم زنگ بزنم چون رفت داخل بخش

من پاهام مخصوصا پای چپم 

وای منم 

آره از هرکدوم یخرده، دارچینم بزنم، تا گرم هست بخور..منم مدام میخورم

دستت درد نکنه عزیزم برم درست کنم 

2706