2733
2734
عنوان

شغل همسرتون چیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1598 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا نظامی؟؟ 

چون فکر میکنم خیلی آدمهای منظم و با ابهتی هستن

خییییلی دوست دارم با نظامی ازدواج کنم

بزرگترین آرزوی زندگیمه

چه بگویم..نگفته هم پیداست..غم این دل؛ مگر یکی وُ دوتاست
امیدوارم نظامی باشه

خوبه حقوقشون؟

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
2731
قاصی بروز نمیدن؟؟اون اطلاعات عزیزم

نه کلا شغل های پر خطر 

کمتر خانواده شخص صحبت میکنن

حالا ایشون راحت بیان میکنند

نشون از این همسرشون هنوز به اون درجه تاپ نرسیده

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2738
چون فکر میکنم خیلی آدمهای منظم و با ابهتی هستن خییییلی دوست دارم با نظامی ازدواج کنم بزرگترین آرزو ...

😂😂گدشت اون دوران

الان نظامیا خیلی مهربونن‌..ولی همشون مرتب و منظم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
نه کلا شغل های پر خطر  کمتر خانواده شخص صحبت میکنن حالا ایشون راحت بیان میکنند نشون از این ه ...

عزیزم پدر منم ی درجه خ ب نظانی داره،،،حالا من اینجا گفتم مگه شما من و پدرم میشناسی؟؟

اطلاعات خاصی ندادن که

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706