2737
2734
عنوان

عشق اولتون چی شد؟تونستین بعد اون بازم عاشق شین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 120 پست
خب بهش پیام نمیخوای بدی؟

شمارش ندارم

همون روزا هم نداشتم

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیچاره زناشون

والا به گفته ی خودش زنه بیشتر واسه پولش جدا نمیشه از این....گفته قبلا از قصد چن بار خیانت خیلی واضحی جلو زنه کرده که زنش بره،ولی نرفته

نمیدونم حالت شاید این حرفشم دروغ بود

2731
2738

من پنج سال بایکی بودم و مامانش نمیذاست بلاکم کرد و من دوساله نامزدم و الان دوماهه عروسی کردم درستع فراموشش کردم اما خب همش یه حسرتی تو دلمه هیج عشقی مث عشق اول نیس

ظاهرا داره با دخترعمش نامزد میکنه

دلم براش یه ذره اس😓

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

عشق اولم هفده سالگیم بود هنوز یه سال نشده بود بزور عروسم کردن... هنوز یاد شیرین زبونیاش میوفتم دلم آب میشه.. اما همسرم خداروشکر مرد خوبیه ودوسش دارم اما نمیدونم چرا اون حس خوبه که به عشق اولیه داشتمو به شوهرم ندارم خیلی بده دوس داشتم اون حس دوباره بیاد سراغم نیومد که نیومد

2706