2737
2739
شغل داشتم و از دستش دادم به خاطر دیسکم ای خدااا خودت دستمو بگیر😔 خدایا کمکم کنو بار دیگه سلامتیمو ب ...

عزیزم زودی خوب میشی انشالله که زود زود سلامتیتو بدست بیاری!چجوری دیسک کمر گرفتی؟کارت چی بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از 150 تا 400 میگیرند مشاورا

برا دوتا چرت و پرتی ک پشت تلفن میگن 😐

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2738

بیکار و علاف

۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰پوند در روز

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

طراح پارچه و گرافیک

۲ تومن از یه شرکت

بقیه درامد از کارای پروژه‌ای یا فروش طرح 

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
از 150 تا 400 میگیرند مشاورا

هزار تومن؟

میگم مشاور برای هر دانش اموز حداقل دو یا سه میگیره

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2706