2726
عنوان

امشب دعاگیره بهم گفت ...

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته گفت بختم بسته و اون شخص واسه همین پا پیش نمیزاره😐😂

منم دعانویس گفته بختت بسته اس 😁✋ میخوام برم ببینم چی میگه ✋😂

شد ، شد ... نشد ،بیا بشین برات چایی بریزم 😍☕تیکر برای رسیدن به خواستمه 😍 یه صلوات برام میفرستی ؟ ممنون ❤
2728
خب چیکار کردی 

من هیچی دعا گرفتم اما چون اعتقاد نداشتم یعنس داشتم اما خیلیها میگن گرفتار موجودات ماورایی میشی و اینا کلا بیخیال شدم دعا رو استفاده نمیکنم بجاش نماز میخونم و از خدا میخوام خوشبختم کنه این بهتره 

یه روزی میام اینجا مینویسم که به هدفم رسیدم خدایا شکرت 😍
من هیچی دعا گرفتم اما چون اعتقاد نداشتم یعنس داشتم اما خیلیها میگن گرفتار موجودات ماورایی میشی و این ...

ان شاءالله خوشبخت بشی عزیزم

شد ، شد ... نشد ،بیا بشین برات چایی بریزم 😍☕تیکر برای رسیدن به خواستمه 😍 یه صلوات برام میفرستی ؟ ممنون ❤
خب چیکار کردی؟؟ الان ازدواج کردی؟؟

خوب نه من پارسال بهم گفت خواستگار، هم دارم اما خودم فعرا نمیخوام  ازدواج کنم زیاد نباید به حرف شون اعتماد کرد همه چی دست خداست 

یه روزی میام اینجا مینویسم که به هدفم رسیدم خدایا شکرت 😍
نیست دیگه والا😐 آهان یه پسرعمه دیگه دارم ازم یه سال کوچیکتره😥 که اونم اوباشه و بدرد من نمیخوره

بابا فامیل پسر دایی خاله ای بابایی پسر خاله بابایی کسی هم میشه بازم حساب کن اینا فقط سه نفرن اینقدر طومار شده 😃😃

2706