2737
2734

تجربه ندارم والا  

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره پاشو آب بخور خودتو آروم کن اون طفل معصومم آروم شه گناه داره

باباش همیشه لجباز بوده حتی تو این حالت هم رعایت نمیکنه اونم هنوز پا نداشته تو این دنیا باید بکشه از بالای تنبل و بی عارش

2738

آره من یه شب خیلی استرس داشتم بچم انقدر تکون میخورد شوهرمم شیفت بود خونه بابام بودم پیام دادم بهش باهام حرف بزن اروم شم دیگ بعدش یکم حرف زدیم ارامش گرفتم اروم شد خیلی عجیب بود اون شب تکوناش

گل پسرم دوستت دارم💖

قربون پاهای کوچولوش....

یادمه وقتی خودم نی نی داشتم روزهای سختی رو میگذروندم استرس داشتم ترس داشتم این جوجه هم هی وول میخورد خیلی اعصابم بیشتر بهم میریخت میگفتم. بهش مامانی اروم باش حالم بده بدتر استرس میگیرم هی دلم تکون میخوره...هیچی از بهترین لحظه هام نفهمیدم😭الانم که یه کم به ارامش رسیده زندگیم دیگه حامله نمیشم یکم نازو نوز کنم و طعمشو بچشم😔

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
باباش همیشه لجباز بوده حتی تو این حالت هم رعایت نمیکنه اونم هنوز پا نداشته تو این دنیا باید بکشه از ...

خب بچت چه گناهی کرده ولی بزن خودتو ب اون راه ک حالم بده برو دکتر و اینا بعدم بگو بم گفته استرس برات سمه یا هر جور خودت میدونی حداقل بارداریت آرامش داشته باشی ب دنیا اومد کولیک میگیره گریه میکنه اذیتت میکنه از الان خیلی رعایت کن

2706