2737
2739

میدونید جرمه؟؟ 

میدونید شوهرتون میتونه ازتون شکایت کنه؟؟. 

میدونید مجازاتش دیه و حبس تعذیریه؟ 

جدا از بحث قانونیش،، چجوری دلتون میاد جیگر گوشتونو بکشید؟ 

(لطفا نیاین بگین بخاطر شرایط کشور و هزينه های بالا) 

خدا خودش روزی بچه رو میده

پسر دایی من، کارگر کارخونه اس 4 تا بچه داره

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخ آخ حتی نمیدونن قااااتلن قااااتل

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2731
خب از کجا معلوم بچه های پسر داییت از زندگیشون راصین؟

معلومه ک راضین

هر بچه ایش ک دنیا آورده ی خیری براش اومده 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

قطعا تو ای اوضاع نمیشه گف روریش میاد ولی واقعا منم موندم چطور حواسشون نیس چون واقعا گناهه هم دنیا اوردنش وقتی شرایط نداری هم سقطش

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738
خب از کجا معلوم بچه های پسر داییت از زندگیشون راصین؟

از کجا معلوم همینایی که بفرض هم ناراضی ن فردا روز ی ادم مهم نشن با چه اجازه ای حکم فتلشونو میدیم

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
هر کسی شرایطش فرق داره..جا اونا نیستیم بهتره قضاوت نکنیم....به ما مربوط نیست ما خودمون سرمون ب زندگی ...

ابن حرف رو اصلا قبول ندارم

مربوط به جامعه اس

اینجا امار همه چی بالاست ازدواج طلاق سقط بجه مدرسه ای خوشگلی پولداری... الی اخر🤣🤣

والا 

2706