2410
2553

لطفا راهنماییم کنید چجوری بار بزارم 

دندوناش رو چجوری تمیز کنم نیازی هست مسواک کنم یا نه ؟ دماغش رو ببرم یا بعد پخت بندازم دور ؟ چشماش رو هم در بیارم یا همون جوری با حلقه چشماش بزارم تو زود پز

راستی خانم اصلا چربی نداره روغن اضافه کنم موقع پختش یا نه ؟

چقدر سوال 😂😂😂من ک‌بلد نیستم همیشه مامانم پخته 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه پاک شده نیس؟؟

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 
2456
دماغش ببر و توش تمیز کن   بعضی هاشون تو دماغشون کرم دارن!!    

چطوری دماغشو ببره؟

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 

اسی مگه باید مسواک بزنی واسش؟خمیر دندونم میخواد 😂😂واسه خنده میگم ناراحت نشیا خندم گرفت ب اون کله مسواک بزنی واسش

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2714

من دیدم مادرشوهرم دماغش رو میبره فکش رو جدا میکنه اون سمتش که راحته دندونش رو هم جدا میکنه اون فکش که سخته دندونش میمونه بهش با پیاز و سیر میپزه 

در این حد میدونم 😂

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
کاش ازش بپرسی مامان خودم در دسترس نیست اخه

والا من یادمه دماغشو نمیبرید نمیدونم ولی انقدر با دماغ میکوبیدش زمین تا اون کرما بریزه بیرون😷

برای چند نفر می خوای بپزی؟ اگه دو نفر یا سه نفر هستید کله رو نصف کن  نصفیش الان بپز  نصفیش سری بعد بپز

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2706