2726
عنوان

تولد پدرم

206 بازدید | 11 پست

سلام میخام واسه پدرم تولد بگیریم بعد میخام میزش رو اینجوری بچینم 

با همین غذا ها 

که مینی پیتزای گوشته سالاد ماکارانیه ساندویچ مرغه پوره سیب زمینیه و کشک بادمجون 

ولی کیکشو خودم میخام اینجوری درست کنم 

و روش گل رز با خامه بکشم و تاپر سیبیل بزارم 

و واسه کادوش میخام یه باکس گل و پول یه تومنی سفارش بدم ک اینشکلی میخام سفارش بدم

خوبه بنظرتون؟؟؟😕اگه بده کجاش بده 

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 

هديت رو عوض كن عزيزم براشون چيزي بخري بهتره

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کادو پول جالب نیست بنظرم  چیزی براش بخر

کیف و کیف پول دوس نداره ماشین ریش تراش داره ساعت فقط مارک میپوشه ک من پولشو ندارم کفش و لباسم سخت پسنده عطر ووادکلنم بوش بهش میخوره سردرد میگیره کمربندم چند روز پیش خرید هیچی نیییییییست ک بخام بخرم

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 
هديت رو عوض كن عزيزم براشون چيزي بخري بهتره

کیف و کیف پول دوس نداره ماشین ریش تراش داره ساعت فقط مارک میپوشه ک من پولشو ندارم کفش و لباسم سخت پسنده عطر ووادکلنم بوش بهش میخوره سردرد میگیره کمربندم چند روز پیش خرید هییییییییییییچی نیست ک بخام بخرم

عه  پس پول بده 😅😅

مجبور شدم خدایی 😓😓😂😂😂

کادو خوبه من دوسدارم😘🤩 مبارک باشه

مرسی 💙

اسی چرا اون تاپیکت قفل شد نمیزاری یبار دیگه عکست  و عشقتو

من فقط نکردم نی‌نی‌ یار قفل کرد 🙁