2733
2734

مواظب یبوست باش

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا نمیدونم من نمیتونم بخورم نفح میکنم خیلی بهم فشار میاد 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

عزیزم چن هفته ای .من اوایلم دهنم اصلا مزه نداره هیچی میلم نمیشکه هر چی میخورم معدم هضم نمیکنه چیکار کنم 

من بهت ایمان دارم ،مطمنم تو بهترین هارو برام میخوای ...من راضیم ب رضای تو 
2738

وای نگو من فقط ویارم رو اش رشته است سیر نمیشم ازش

نامه ای از خدا 😇نگران فردا نباش ،تو اولین بار است که بندگی میکنی❤اما من قرن هاست خدایی میکنم🌹❤من خوشبخت ترین زن دنیام ❤❤❤خوشبخت بودیم زمانی که خوشبختی مد نبود😎خاص ترین مرد دنیاA🧿🧿🧿🧿💍💍💍❤❤❤❤❤
عزیزم چن هفته ای .من اوایلم دهنم اصلا مزه نداره هیچی میلم نمیشکه هر چی میخورم معدم هضم نمیکنه چیکار ...

طبیعیه بخاطر تغیرات هرمونیه من اصلا گرسنم نمیشد یهو قندم میافتاد حالم بد میشد

عزیزم چن هفته ای .من اوایلم دهنم اصلا مزه نداره هیچی میلم نمیشکه هر چی میخورم معدم هضم نمیکنه چیکار ...

من اخرای 21هستم عادیه منم همینجوری بودم من که ببخشید هرچی میخوردم یابوش بهم میخوردتاهفته 15بالامیاوردم وغذا انگاری هضم نمیشد من چیزای ترش حالمو خوب می‌کرد غذاهایی که روبه ترشی بزنه

دیگه وسطاش میتونی غذاخوری من که خیلی گشتم میشه

یعنی این روزها میگذره .من اصلا تحمل بی حالی رو ندارم معدم کلا قاطی کرده فقط اب میخورم اونم الان زیاد خوردم بازمعدم یجوریه ،میتونم شربت معده بخورم میگن بهتر میکنه 

من بهت ایمان دارم ،مطمنم تو بهترین هارو برام میخوای ...من راضیم ب رضای تو 
یعنی این روزها میگذره .من اصلا تحمل بی حالی رو ندارم معدم کلا قاطی کرده فقط اب میخورم اونم الان زیاد ...

شربتو نمیدونم ولی بدون اجازه دکترت نخور، انشالله زودی میگذره سعی کن غذاخوری بدنت ضعیف نشه

2706