2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سند گرفتن شرایط  داره

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2728

کار خوبی میکنی

خونه بی سند تک برگ هرلحظه ممکنه یه اداره ای جایی ادعا مالکیت کنه

شهرداری و اوقاف و اینا

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
میگن سند داشتن خونه فقط ب درد ضامن شدن و وام میخوره وگرنه کاربری دیکه ای نداره چرا مخای سند بگیری

خوب قیمتش میزه بالاتر بعد مطمعن تره الان ریسک میکنن برای خونه قولنامه ای خودمونم باترس لرز خریدیم هنو استرس داریم ارزشش میرع بالاتر

و عشق یک بیماری بدخیم روحی بود...
کار خوبی میکنی خونه بی سند تک برگ هرلحظه ممکنه یه اداره ای جایی ادعا مالکیت کنه شهرداری و اوقاف و ...

نمیدونین هزینش چقدمیشه یجا شنیوم گفتن۵۰اینایکی گف۱۵۰تومن

نمیدونین هزینش چقدمیشه یجا شنیوم گفتن۵۰اینایکی گف۱۵۰تومن

بستگی داره عزیزم

باید برید شهرداری و اینا

ولی هرچه سریعتر این کار رو بکنید بهتره و کمتر قاعدتا

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
چجوری مطمئن میشین.... خونه رو فقط به شما فروختن؟ 

کدرهگیری داره میبری شهرداری اونجا احراز هویت میشه ک بکسی نفروخته نمیدونم والا مام توکل کزدیم خریدیم هنو حالمون گرفتس استرس داریم از خریدمون بودجمونم ب خونه سنددارنمیرسید

مام مخوایم قولنامه ای بگیریم چرا میگن قولنامه ای نخرین پس

باید مطمعن باشین قدیمی اینانباشه کده رهگیری داشته باشه یه وقت بعدا ب کسی نفروخته باشن ادعایی نداشته باشن

2706