2737
2734
عنوان

هفته ۵ بارداری لکه بینی و خونریزی

3688 بازدید | 39 پست

سلام خانوما

من سه شب پیش چند تا لکه خون قهوه ای دیدم و سریع رفتم بیمارستان دکتر معاینه کرد و سونو نوشت

سونو برام زد ۵هفته و ۲ روز ساک حاملگی تشکیل شده بود و همه چیزش نرمال بود ولی جنین و کیسه زرده دیده نشد پیش دکتر که رفتم گفت احتمالا داره دفع میشه برو ۳ هفته استراحت کن دوباره بیا سونو

فردا شبش لکه بینی تبدیل به خونریزی خفیف شد یعنی جوری نبود که ببخشید موقع دستشویی ازم خون بریزه

دوباره رفتم اورژانس بیمارستان یه دکتر دیگه بود و باز سونو نوشت اونم گفت داره سقط میشه چون جنین توی سونو نیست

ولی بازم گفت یه هفته استراحت کن دوباره بیا سونو نه امپول داد نه شیاف نه قرص

گفت فقط اگه لخته لخته ازت اومد سریع بیا بیمارستان

الانم فقط روی دستمال خون میبینم نه زیاده نه کم در حد لکه بینی

کسی بوده اینجوری باشه ولی نی نیش بمونه؟😔

من بعد از یه سال اقدام باردار شدم

خدا همیشه حواسش به من بوده و هست...

شاید برای دیدن کیسه زرده و جنین زود بوده

استراحت مطلق باش.نشاسته بخور.یکی دو هفته صبر کن ببین خدا چی میخاد

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید برای دیدن کیسه زرده و جنین زود بوده استراحت مطلق باش.نشاسته بخور.یکی دو هفته صبر کن ببین خدا چ ...

منم شنیدم بعضی وقتا تا ۸ هفتگی هم جنین دیده نمیشه...خدا کنه واسه منم طوری نشده باشه الانم فقط دارم استراحت میکنم

خدا همیشه حواسش به من بوده و هست...
2738
واسه من از لکه بینی بیشتره

عیب نداره.استراحت کن جفت بهت بچسبه.میگن نشاسته هم باعث میشه جفت بهتر بچسبه.ببین میوه به یا اگه یبوست داری مربای به بخور.برای قلب جنین عالیه.

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2706