2726
عنوان

🟣کهکشان_راه_شیری ام🟣 چرا ترکیدم اخه😐🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 44 پست
ن  من اصن دوماهه حتی یه تاپیک نقاشی نزدم شرایط سفارش گرفتن رو نداشتم فقط دیشب یه نظردادم. بعد ...

مگه چی نوشتی 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی اینکار و‌کرد؟خودشون؟یا گزارش زدن؟

والا نفهمیدم😐احتمالا کساایی ک به مذاقشون خوش نیومده

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
ن  من اصن دوماهه حتی یه تاپیک نقاشی نزدم شرایط سفارش گرفتن رو نداشتم فقط دیشب یه نظردادم. بعد ...

چجوری فهمیدی ترکیدی،

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2728
الان با شماره جدید اومدی؟

اره اینو   چند وقت پیش ک رمز اون کاربریو یادم نبود زدم بعد همونو دیگ میومدم باهاش

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
چجوری فهمیدی ترکیدی،

قسمت ورود و ثبت نام خالیه اسم کاربریت نیست بعدم ک بخوای وارد بشی میگه کاربری شما تعلیق شده

قسمت ورود و ثبت نام خالیه اسم کاربریت نیست بعدم ک بخوای وارد بشی میگه کاربری شما تعلیق شده

آها 😊 ممنون دوست عزیز ان شاءالله هیچ وقت دیگه تعلیق نشی 🥰

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
مگه چی نوشتی 

تاپیک زده بودن ک زن باید وابسته باشه و این تفکر ک میگن زن بره سرکار یا مستقل باشه دارن مغزتون روشستشو میدن😂و چه اشکالی داره تا اخر لمر وابسته باشی و ذات زن اینجوریه وکلی حرف دیگه

منم نوشتم. برین ببین  دخترای دیگ تو کشورشون چحورین    از همون کوچیکی  یاد میدن بهشون ک از پسرا  چیزی کم ندارن و اندازه ی اونا میتونن پیشرفت کننو رییس بشن و مدیر باشن و خیالپرداز باشن  بعد تو قرن 21.اینا این حرفا رومیزنن😐😐😐😐

تاپیک زده بودن ک زن باید وابسته باشه و این تفکر ک میگن زن بره سرکار یا مستقل باشه دارن مغزتون روشستش ...

ن ب این گزارش نمیزنن من هر روز از این حرفا میزنم 😐😐

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
ن ب این گزارش نمیزنن من هر روز از این حرفا میزنم 😐😐

اخه انگار ب خیلیا برخورده بود کامنتمو. فک. کنم خیلی گزارش زده بودن🥺

اخه انگار ب خیلیا برخورده بود کامنتمو. فک. کنم خیلی گزارش زده بودن🥺

☹اینم شانس تویه 🙁😂

تاپیک زده بودن ک زن باید وابسته باشه و این تفکر ک میگن زن بره سرکار یا مستقل باشه دارن مغزتون روشستش ...

کی همچین تاپیک مزخرفی زد 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706