2733
2734
عنوان

از تعصب بی جای شوهرم خسته شدم

657 بازدید | 44 پست

واقعا خسته شدم ازاین همه تعصب بی جا روی خانوادش

مادرش همه جور بی احترامی بمن کرده، اخرش هم من مقصرم چون میگم احترام اونا واجب اما اولویت زندگیمون باید طرف مقابلمون باشه

بگو من چی؟

اگه میخوای خانم جذابی باشی،مثل یه ملکه رفتار کن.تو تاپیک هام از تجربه خودم و دیگران برای زیبایی و رسیدن به خودمون و روانشناسی مینویسم.میخوای ملکه ی خوشگل باشی به تاپیک هام سر بزن  

احترام پدر و مادر حتی اگه بدترین آدم ها باشه واجبه

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اولویتم خانوادمن 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2731

منم همین طور.اصلا خانوادشو بد نمیبینه.ی حرفیم بزنم دروغگو حسابم میکنه

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊
2738
شمام همینکور مشکلاتت دارین؟

من که مجرد هستم اما مامانم داشت.

ببین من نمیگم قطع ارتباط کن

ولی با سیاست اونم سیاست درست برخورد کن

با احترام گذاشتن به خودت هرچی گفتن در کمال احترام جوابشونو بده

اگه میخوای خانم جذابی باشی،مثل یه ملکه رفتار کن.تو تاپیک هام از تجربه خودم و دیگران برای زیبایی و رسیدن به خودمون و روانشناسی مینویسم.میخوای ملکه ی خوشگل باشی به تاپیک هام سر بزن  
هرچیزی در حد معقول و منطقی نه به قیمت خرد شدن و شکسته شدن ی انسان دیگه افراط و تفریط تو هیچی صحیح نی ...

هر كس از روي بغض و كينه به پدر و مادر خود، هر چند به او ستم كرده باشند، نگاه كند، خداوند نمازش را نمي پذيرد

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
عزیزم من احترامشونو دارم،میگم سنشون بالاس،احترام میذارم اما جوابم همش نیش و حرف تنده

نه منطورم اینه مادر شوهرتونم باید احترام بهتون بزاره و متقابل باشه و شوهرتون باید این موصوع رو به مادرش گوشزد کنه هر کسی شخصیتی داره واسه خودش

بخدا من به مادرش میام سلام میدم، حاضرنیست توی صورت من نگاه کنه و.جوابمو درست بده بعد که به شوهرم می ...

عین شوهر من باورکن حتی پارسال عید رفتیم عید دیدنی خونشون حتی نگاه نکرد بهم رفت موند تواشپزخونه بیرونم نیومد بعد شوهرم میگفت عب نداره کار داره 

ولی خداشاهده من تاحالا نه با مادرشوهرم بحثی کردم نه بی احترامی 

این رفتارشمم بخاطر اینه که من یه مدت با شوهرم مشکل پردا کرده بودم ک همه چی حل شد البته ولی مادرشوهرم منو مقصر میدونه درصورتی ک اصلا اینطور نبود تازه اوایلش اصلا با من حرف نمیزد 😂😂بخدا یادم میفته ککاراش خندم میگیره اخه عمه ام هستش خیر سرم

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
2706