2733
2734

من اولین ساله کنکور  دادم و پزشکی میخواستم ولی رتبم 5 رقمی شد 

خیلی ناراحتم نمیدونم کجای کارم اشکال داشت که اینجور شد چون درسخون بودم 

به خانوادم گفتم به هیشکس رتبم و نگید ولی وقتی عموم زنگ زده گذاشته کف دست عموم اصلا الان انقد ناراحتم که دارم گریه میکنم😔

مادرم میخواست با موفقیتم سرشو بالا کنه که نتونستم به ارزوش برسونم 

فامیل تمسخرم میکنن 😔الانم مادرم با بغض گفت: وقتی پدرت اینجوریه چه انتظاری از بقیه داری؟ 

✏️امسال میمونم ولی ترس از شکست داره منو دیوانه میکنه.  خواهش میکنم کمکم کنید 

و چکار کنم که امسال حتمی قبول شم 😔

چه کسی می داند که در پیله تنهایی خود تنهایی؟ /چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟ /پله ات را بگشا! تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی!!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد شرايطت مثل دو سال پيشه منه

خاستي من كمكت ميكنم راهنماييت ميكنم چون دو سال تجربه دارم دو بار كنكور دادم

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
2728
ناامید نشو

اگه دوباره قبول نشم چی 😔

چه کسی می داند که در پیله تنهایی خود تنهایی؟ /چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟ /پله ات را بگشا! تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی!!!! 
2738
نشین برو دانشگاه بخدا خیلیارو دیدم که رتبشون بدتر شد

اخه تجربی مجاز نیوردم 😔

ی مشاور خوب بگیر؛یکی ک امسال خودش پزشکی قبول شده؛شیوه درست درس خوندن و پیاده کن ؛اگ هدفت پزشکیه با تمام وجود تلاش کن ؛حاشیه و فضای مجازی رو بذار کنار ،از کتاب و منابع خوبم استفاده کن؛غصه نخور و زود خودتو جم کن 

چقد شرايطت مثل دو سال پيشه منه خاستي من كمكت ميكنم راهنماييت ميكنم چون دو سال تجربه دارم دو بار كنك ...

میشه آیدی تلگرامتو بدی 

اگه پرستاری یا مامایی رادیولوژی میاری برو اشتباه منو نکن

اخه نیوردم 😔

توکل بخداکن‌موفق میشی من بدون کلاس کنکور۳۹۴شدم

اینجاارث پدر کسی نیست سایت عمومیه اون کاربرعقده ای که تندتندنی نی یاربرام تگ میکنی هروقت عقدهات خالی شدبگولطفا منوتگ نکنید واسه درس یه کاربرعقده ای هست دنبال حاشیه واسه منه
2706