2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه یکساله دارین 😣😣

246 بازدید | 34 پست

سلام دوستای خوبم 

پسرم یکسالشه هر وقت بهش ویتامین میدم انقدر گریه میکنه که بالا میاره  با قاشق و قطره چکون فرقی نداره کلا خیلی مقاومت میکنه بزور باید بهش بدم 

لطفا راهکار بدین توروخدا 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

طعمشو دوست نداره شاید 

اگه میتونی خارجی بگیر خوشمزس میخوره 

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2738
من که پسرم نخورد بهش ندادم همه چیزش هم نرماله آزمایش دادم رشدش هم عالیه سعی کردم طبیعی جایگزین کنم گ ...

خداروشکر 

ولی واقعا ذخیره بدن بچه ها خیلی کمه حتما باید بخورن 

گرفتم کیدی کر ولی همون کارو میکنه  سده برام کابوس

کیدی کر هم بدمزس اخه . پسر منم کیدی کر و اهن و مولتی بهداشت رو لب نزد 

اهن بهش فروسیس میدم تا شیشه اهنش رو میبینه ذوق میکنه

مولتی هم ویواکیدز . انقدر دوست داره همش میخواد بخوره . سر ندادنش گریه میکنه 

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
من که پسرم نخورد بهش ندادم همه چیزش هم نرماله آزمایش دادم رشدش هم عالیه سعی کردم طبیعی جایگزین کنم گ ...

عزیزم گوشت هرروز توی شیشه بدیم بد نیس برا سلامتی بچه؟من هرروز درست میکنم براش در حد بیست میل میشه ک بهش میدم نمیدونم هرروز دادنش خوبه یانه اخه دخترم کم خونی داشت

2706