2737
2734
عنوان

اونایی که لتروزول خوردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان من دردم خیلی زیاده به نظرتون خطرناک نیس؟؟

منم دردم ماه پیش زیاد بود رفتم دکتر گف اگه خیلی درد داری سونو بده دادم مشکلی نبود دردش طبیعیه شمام میخوای یه سونو برو خاطر جمع بشی 

2728
منم دردم ماه پیش زیاد بود رفتم دکتر گف اگه خیلی درد داری سونو بده دادم مشکلی نبود دردش طبیعیه شمام م ...

الان که خیلی درددارم تیر میکشه فردام باید برم پیش دکترم خودش دستگاه سونوداره دهم بیا هی میترسم کیست نباشه

الان که خیلی درددارم تیر میکشه فردام باید برم پیش دکترم خودش دستگاه سونوداره دهم بیا هی میترسم کیست ...

ایشالا که کیست نیست نترس منم با اون همه درد فک میکردم کیست شده که داره میترکه ولی چیزی نبود ایشالا برای شمام چیزی نیس استرس نداشته باش. اولین باره که لتروزول خوردی ؟

ایشالا که کیست نیست نترس منم با اون همه درد فک میکردم کیست شده که داره میترکه ولی چیزی نبود ایشالا ب ...

اره اولین باره پاهام مث یخ شده به دکترزنگ زدم منشیش گفت مال این سایز تخمدانت بزرگ شده واسه همین دردداری خدا به همه منتظرا کمک کنه به منم کمک کنه باور کن الان زیردلم تیر میکشه

اره اولین باره پاهام مث یخ شده به دکترزنگ زدم منشیش گفت مال این سایز تخمدانت بزرگ شده واسه همین دردد ...

منم بار دومه لتروزول خوردم آمپول زدم خیلی دلم نی نی میخواد ایشالا که نتیجه بده هردوتامون این ماه مامان شیم و البته همه منتظرا به حق علی 

2738
منم بار دومه لتروزول خوردم آمپول زدم خیلی دلم نی نی میخواد ایشالا که نتیجه بده هردوتامون این ماه مام ...

امروز رفتم دکتر گفت همسرت ضعیفه دوتا فولی ۱۷ و۱۸ داشتم گفت برو ای یو ای....ولی من انجام ندادم میخام طبیعی باردارشدم‌ گفتم من ۳ماه اقدام کردم خدابزرگه همسرمومیبرم دکتر....واسم دعاکن

امروز رفتم دکتر گفت همسرت ضعیفه دوتا فولی ۱۷ و۱۸ داشتم گفت برو ای یو ای....ولی من انجام ندادم میخام ...

عزیزم ایشالا طبیعی باردار میشی اصلا استرس نداشته باش خدا خودش کمک میکنه من از ته دلم برات دعا میکنم به همین زودیا مامان شی و مطمئن باش که میشی گلم

عزیزم ایشالا طبیعی باردار میشی اصلا استرس نداشته باش خدا خودش کمک میکنه من از ته دلم برات دعا میکنم ...

ی دنیا ممنون خدا بحق فاطمه زهرا هرچی میخوای به خیر وخوبی بهت بده

منم بار دومه لتروزول خوردم آمپول زدم خیلی دلم نی نی میخواد ایشالا که نتیجه بده هردوتامون این ماه مام ...

من لترزول خوردم ازسوم پری شبی دوتا بمدت ۵شب... دوروز بعدازاتمام قرص ترشح داشتم وتخمدانام بدجوردردمیکرد دکترگفت ازروز ۱۰پری به مدت ۷شب.....یک شب درمیان اقدام کن حالاامروز روز چهاردهم هستش تا دیشب ترشح ودردتخمدان داشتم ازامروز صبح ترشحم قط شده وزیر دلم دردمیکنه دردش مث درد زمانی که سردی میکشه به نظرتون الان که ترشحم قط شده ودرد تخمدان ندارم زمان تخمک گذاریم تموم شده؟؟؟؟توام درد داری؟؟؟چیکارکنم دردزیردلم کم شه ای خدا به همه مامنتظرا ی نظری کن 😢

من لترزول خوردم ازسوم پری شبی دوتا بمدت ۵شب... دوروز بعدازاتمام قرص ترشح داشتم وتخمدانام بدجوردردمیک ...

عزیزم این درد و تیر کشیدن طبیعیه کاریش نمیشه کرد بالاخره تخمدان داره بیشتر از همیشه تحریک میشه.تا 20پریودت حتما اقدام داشته باش ایشالا این ماه مامانی. آمپول نداده بهت ؟من آمپولم زدم موعدمم رد شده دلشو ندارم بیبی بزنم برام دعا کن نیاد 

2706