2737
2734
سالی ۲ یا سه بار، دوس داره بمونه ولی بخاطر کینه ای که ازش دارم بهش رو نمیدم تعارف نمبکنم

چه کینه ای🙄یعنی انقدر اذیتت کرده که دلت نمیخواد بمونه

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم چرا مادرشوهر من همش اسرار داره بیاد خونه ما 

با اینکه خیلللللللللی وقتا بهش رو نمیدم یا حتی بهش میفهمونم که بدم میاد بیاد ولی بازم میخواد بیاااااد 

وععععععععع چ رویی داره خداااااا

من اگه بفهمم یکی یک هزارم در صد بدش اومده برم خونش عمرا اگه دیگه برم خونش 

من کامل حلش کردم روش دومتو 😂

دمت گرم به منم یاد بده.

از یه کارش خیلییی بدم میاد که وقتی کارم داره بجای تلفن زدن میاد پشت در گوش میده شرایط میسنجه بعد زنگ خونه رو میزنه اگه شرایط باب میلش نباشه برمیگرده بالا خونه خودش.

وای خیلییی زشته.

خوشا بحال اونایی ک دعوتین برا ما دعوتی نیست ک هبچ سرزده میاد🤨😐😐😐😐

ما هم خودشو دعوت میکنه.سختم نیست اما رفتاراشو دوست ندارم خیلی مغروره و وقتیم میاد همش بالشت زیر سرشه دراز میکشه 

2738
نمیدونم چرا مادرشوهر من همش اسرار داره بیاد خونه ما  با اینکه خیلللللللللی وقتا بهش رو نمیدم ی ...

چون میخواد بهت ثابت کنه دوست داشتن یا نداشتن تو مهم نیست‌.خونه ی پسرشه و میاد.

من نمیگماااا نخورین خانوما.توی ذهن مادرشوهر اسی اینه

اره دیگه  شما چی میخورین مگه 😐😐😐 بده ؟

اخه من باگوشت چرخ کرده کتلت یا کباب تابه ای درست میکنم خالی تاحالا درست نکردم

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
خوشا بحال اونایی ک دعوتین برا ما دعوتی نیست ک هبچ سرزده میاد🤨😐😐😐😐

مال منم سرزده میاد اما تو دهنه در وایمیسم لبخند میزنم میگم جانم؟؟؟چندبارم که شرایط نداشتم درباز نکردم و به‌نه ی حمام و خواب و هنزفری و اینا اوردم.

نمیدونم چرا مادرشوهر من همش اسرار داره بیاد خونه ما  با اینکه خیلللللللللی وقتا بهش رو نمیدم ی ...

متاسفانه خونه بچشه که دوست داره .اگه خونه کسی دیگه باشه اره.اکه شما هم خونه بچت بری زنش بهت رو نده شاید پوست کلفت باشی محل ندی بری شایدم نری قید بچتو بزنی اما همیشه یه غمی توی دلت هست

خودم دو تا دختر دارم 

ودیگه قصد باردارس ندارم 

گاهی انقدددددددددددد از دستش اعصابم خورد میشه که خدارو شکر میکنم که مادر شوهر نمیشم که عروسم اذیت شه 

نمیدونم از بس از دستش کفری میشم این فکرا به سرم میزنه 

2706