2733
2734

سلام بچه ها من راستش خیلی حس میکنم بی اعتقادشدم ب حدی ک ب قران دیگه اعتقادم داره ازبین میره قدیماهمش قران میخوندم.بنظرتون ممکنه غموغصه های زیادم از این باشه ینی دوری ازخدا.بنظرتون چ کارایی ثواب داره برای شادشدن رهایی از غم چه دعاهای قرانی خوبن.

علت بدبینیمم به دین اسلام مملکتمونه که ب اسم اسلام مردمو بدجور رنجونده ک ب عدالت خداشک کردم 

مردم اغلب می‌گویند انگیزه‌ها دوام ندارند. خب، اثر حمام نیز ماندگار نیست. به همین دلیل توصیه می‌شود روزانه دوش بگیرید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

قرآن بخون با ترجمه عالیه 

کتاب های مذهبی 

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

دین رو با آدمها میسنجی ؟؟؟کارت غلطه ...هیچ دینی رو با آدمهای اون دین و حتی دیندارش نباید سنجید چون انسان به هرحالی ممکن الخطاست و شما خطا ببینی میگی ااااا پس مثلا اسلام اینه ...دوم پایه اعتقاد شک هست ...کسی شک نکنه معتقد نمیشه ..اتفاقا از شک به ایمان رسیدن بسیار باارزش تر از آدمهایی هست که صرفا معتقدن بدون فکر و از سر ترس....خودت فکر کن به ایات و نشانه هاش ..خودش راهو نشونت میده

2738
هر کسی رو تو گور خودش میزارن تو چیکار به جمهوری اسلامی یا آخوندا داری تو باید برا اون دنیا خودت تلا ...

بله حرفت درسته.ولی یجورایی عالم بی عملن.مدرسه مذهبی هم یسال بودم اینجوری شد ک بدبین شدم .بچگیام مومن بودم

مردم اغلب می‌گویند انگیزه‌ها دوام ندارند. خب، اثر حمام نیز ماندگار نیست. به همین دلیل توصیه می‌شود روزانه دوش بگیرید.

منم مثل تو شدم مدتیه به خاطر مشکلات زندگیم.ولی خوب از اونطرفم همش از خدا میخوام نزاره شیطون بهم غلبه کنه .چون هروقت میام طرف خدا یه ارامش خاصی دارم .هروقت میرم اونطرفی یه حس بدبینی و حتی مشکلاتم انگار بیشتره.

از اون دنیا هم میترسم ولی خوب حس میکنم شیطون ذره ذره اعتقاداتم رو میگیره ....وقتایی ک فکرشو نمیکنم

منم مثل تو شدم مدتیه به خاطر مشکلات زندگیم.ولی خوب از اونطرفم همش از خدا میخوام نزاره شیطون بهم غلبه ...

دقیقا.حس میکنم بااین دزدیا و بلاهایی ک سرمردم بیگناه میارن عدالتی دیگه وجودنداره

کتاب های معتبر زیادی هست راجبش اسلام واقعی مطالعه کتاب خیلی کمکت میکنه دیدت باز بشه 

برای آرامش قلبت هر وقت آمادگی داشتی نماز اول وقت خیلی کمک میکنه 

فرصت کم است، نجیب تر از آن باش که برنجانی...
بله حرفت درسته.ولی یجورایی عالم بی عملن.مدرسه مذهبی هم یسال بودم اینجوری شد ک بدبین شدم .بچگیام مومن ...

ببین عزیزم آدم باید میانه رفتار کنه 

متاسفانه کشور ما دو دسته شدن 

یه دسته خیلی خشک و مذهبی که خیلی‌هاشون فقط در ظاهر این جور هستن و به اسم اسلام خیلی کارای کثیف انجام میدن به خاطر همین هست که عده ای از اسلام زده شدن

و دسته دوم که کلا دیگه خیلی بی پروا شدن

هیچکدوم از این دو دسته هیچ خیری نمیبینن

پس یه مسلمان واقعی باش یعنی اینکه جوری زندگی کن که هم این دنیا داشته باشی هم اخرت

کتاب های معتبر زیادی هست راجبش اسلام واقعی مطالعه کتاب خیلی کمکت میکنه دیدت باز بشه  برای آرام ...

اخه نماز نمیتونم بخونم رومم نمیشه.بااینکه خونواده خودم مذهبین.ولی اصلا نمیتونم این نماز روبخونم میفهمن خب.ولی سعی میکنم کارایی ک میدونم ثواب داره انجام بدم

2706