2733
2734
عنوان

کمک برای پخت لازانیا..

414 بازدید | 9 پست
سلام دوستای خوبم ظهرتون به خیر ، راستش من تا حالا لازانیا درست نکردم ، تازه هم فر برقی خریدم، حالا امروز تصمیم گرفتم تو فر درست کنم میشه دستور یه لازانیای خوشمزه رو بدین در ضمن مشکل اصلی الان اینه که نمیدونم تو چه حالتی تو فر قرارش بدم رو گریل یا فن به علاوه مریل یا رو حالت پخت پیتزا؟؟؟؟ خواهشا کمک
عزیزم لازانیا رو بپزون لایه زیر ظرفو لازانیا بذارم بعد روش مواد مامارونی گوشت چرخ کرده و با سس و رب بذار پنیر پیتزا بریز بعد باز لازانیا بذار قارچ و سوسیس بریز بعد پنیر و لازانیا و روش ژامبونو پنیر فراوون اول زیرشو روشن کن بعد روشو روشن کن که طلایی بشه

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لازانیا نیمه اماده بگیر. نیاز به ابکش نداره. سس سفید درست کن. با ارد و شیر و کره یک لایه لازانیا بذار روش سس سفید بمال و موادت رو بریز و پنیر و لایه لایه تکرار کن. لایه اخر رو فقط سس بزن روش هم پنیر. در اخر یکی دو سانت شیر بریز. روش فویل بکش و از چند جا سوراخ کن. اخر فویل رو بردار و چند دقیقه گریل رو بزن تا پنیرش سرخ شه
2738