2703
2553
عنوان

تا کی دوام میارم

227 بازدید | 12 پست

شوهرم هشت ساله که بهم خیانت تلفنی میکرد به منم بدبین بود نمیذاشت از دم در بیرون برم مریضه روانی به تمام معنا کتکم میزد ظرف میشکست حتی به دامادمون بدبین بون منو نمیبرد خونه خواهرم به باباشم بدبین بود نمیذاشت بیاد خونمون چند روز پیش خونه مادرم داد و بیداد کرد داداشام کمی زدنش منم بچه ها را انداختم جلوش ببره باباش گفته ما ده روز دیگه به دست و پاش میفتیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا با بچه ها اینطوری رفتار کردی اخه اون پدر صلاحیت نگهداری بچه داری؟بیچاره ها شب چطور خوابیدن با دل ...

اخه همیشه منو مینداختم با بچه ها خونه مادرم میرف دنبال گوه کاریاش گفتم کمی با بچه ها اذیت شه بفهمه

2720
اخه همیشه منو مینداختم با بچه ها خونه مادرم میرف دنبال گوه کاریاش گفتم کمی با بچه ها اذیت شه بفهمه

نمیدونم والا من فقط دلم به حال بچها سوخت چون خودم بچه دارم فکرشم نمیتونم بکنم یه شب پیشم نباشه اگه از نظر مالی میتونی حمایتت میکنن جدا شو 

اخرش 

اخ گفتی خواهر منم عین تو منتها مادر ندارم که جایی تو خونه پدری داشته باشم فقط میسوزم و میسازم دبشبم بخاطر به بحث الکی که خودش شروع کرد و من بهش گفتم چرا زندگیمون به حاطر این چتهای مزخرف خراب میکنی اینقد منو زد که حق دفاع از خودم نداشتم و سیگارش رو تو کمرم خاموش کرد دارم از درد میمیرم کثافت خدا ازش نگذره صبح چمدونم جمع کردم گفتم میخوام برم گف حق نداری درو قفل کرد و بعد به التماس افتاد میدونم طلاق بگیرم هم فقط خوذم و بچه هام اواره میشیم هیچی نمبشه فقط امیدوارم خدا نیم نگاهی به دلم بندازه

2714
آره افسردم چند روز دیگه امتحان استخدامی دارم نمیتونم بخونم از بس ذهنم مشغوله

درکت میکنم خواهر مگه یه زن چقد تحمل داره دلش اینهمه عذاب خیانت کتک بی احترامی اخه خدا ماهم یه خیال خوش میخوایم یه زندگی بی دغدغه مگه چی میشه من که داغون داغوووونم😔

۵و۲

اخی عزیزم کوچیکن خدا حفظشون کنه برات امیدوارم سرش به سنگ بخوره ادم شه اگه برگشتی سر زندگیت اصلاااا و ابدا دیگه باردار نشو اینجور مردها لیاقت ندارن زن براشون بچه بیاره بزرگ کنه نصف عمرش تلف شه