2733
2734

تربیت بدنی چی میتونه بخونه؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

علاوه بر کنکور تجربی شما باید واحدهای دیپلم و پیش دانشگاهی تجریی رو هم پاس کنی.... تا بتونی کنکور رو بدی. وگرنه صلاحیت دادن کنکور تجربی نداره. یعنی باید در ریز نمرات مقاطع قبل از دانشگاه ت... نمرات زیست و شیمی و ریاضی موجود باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 علاوه بر کنکور تجربی شما باید واحدهای دیپلم و پیش دانشگاهی تجریی رو هم پاس کنی.... تا بتونی کن ...

با دیپلم انسانی میشه تربیت بدنی خوند دانشگاه میدونی؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم