2726
عنوان

شوهرم نمیزاره برم دیدن بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 2273 بازدید | 51 پست
بگو برو بابا ..من بخاطر سقط،بچه ام بالا ۲۰ بار رفتم سونو و بیمارستانهای مختلف نگرفتم ...بهونه میاره

بابام توبخش کرونابستریه تمام بیمارای ای سی یو کرونا دارن میگه هوا هم آلوده اس نرو

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
باباتون کرونا داره؟

بله

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکباربالباس مخصوص رفتم میگه اونا دیگه آلوده اس چون به بابام دست زدم چقدرسخته حتی نمیشه بغلش کنم

وای الهی بمیرم اره خیلی سخته منم بابام چند ماه پیش بستری کردن برگشتنی نزدیک بود ماشینو بکوبم به اتوبوس از بس هول بودم وگریه کرده بودم انشالله زودتر بابات خوب میشه

دو سه ماه پیش یه مراسم ختمی بود و فامیل ما نذاشت خانومش بره ولی خواهر خانوماش گفتن زشته نریم و باید بریم واینا و رفتن! دوتاخواهرخانوماش از کرونا فوت کردن!

انشاا... پدرتون حالش خوب میشه ولی وقتی خودتون هم مشکل آسم دارین حرف همسرتو گوش کن، از تو مانتیور نشونتون میدن؟ بگو خواهرات عکس بگیرن بفرستن واست

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
2728
الانم گفت میخای میبرمت ولی فکربچه هاتم باش تونفست همینجوری درنمیاداگه بگیری میمیری😔

چ شرایط سختی بحق این اذان انشاالله باباخوب بشن .خواهرتون نمیتونن تصویری تماس برقرارکنن وقتی میرن پیش بابا ؟

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   

بمیرم الهی برات.چرا همه ادمای خوب باید کرونا بگیرن.هوف کاش شوهر من میگرفت من راحت میشم ازدستش ای خدااااااا

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
بله

واااااای نرو عزیزم شوهرت راست میگه😱😱😱

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
خواهرت رفت بگو تماس تصویری بگیره،یا دوبه تا ماسک و دستکش بزن برو در حد چن ثانیه لو هم نده ب شوهرت لب ...

نمیشه یواشکی برم چون واسه یک دقیقه دیدن باید ازصبح بری بیمارستان بشینی تاشاید مثلا ساعتای دو راه بدن داخل

عزیزم یکی از اعضای خانواده که میره بگو تماس تصویری بگیرن برات اگر امکانش هست

ولی خودت اصلا نرو

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
برو،، من پدرم یکماه توکما بود راهم دوربود هرچی به شوهر التماس کردم منو ببره دیدن بابام نبرد پدرم بعد ...

خدابیامرزتشون .😔😔

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   

حق داره

حق داری

خداسایه پدرتو بالاسرت نگهداره

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2706