2726
عنوان

شوهرم نمیزاره برم دیدن بابام

2273 بازدید | 51 پست

تاوقتی توبخش بودملاقات ممنوع بود ازوقتی رفته ای سی یو الان ده روزه میزارن چنددقیقه ای ببینیمش من تواین ده روز کلا سه باررفتم سه روزه رفته توکما امروزگفتن هوشیاریش کمی برگشته میگم منوببر بحثمون شد میگه اگه کرونا بگیری میمیری خودتم نمیری من وبچه هارو به کشتن میدی میگه بری دلت آروم نمیگیره بدترمیشی باباتم که نمیتونه حرف بزنه ونیمه هشیاره بخش خطرناکه چیکارکنم هم حرفاشوقبول دارم چون آسم دارم ویکبارهم گرفتم هم دلم واسه بابام خونه میگم شاید دیگه نبینمش میگن پنجاه درصد ریه اش ازبین رفته الان زیردستگاه ونتیلاتوره تنفس مصنوعی زنده اس شما بگین چکارکنم خواهرم هرروز میره بیمارستان این نمیزاره من برم 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

الانم گفت میخای میبرمت ولی فکربچه هاتم باش تونفست همینجوری درنمیاداگه بگیری میمیری😔

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم بنظر منم بهتره نری بشین خونه ودعا کن اگرم رفتی حتما دوتا ماسک بزن تندتند الکل بزن 

یکباربالباس مخصوص رفتم میگه اونا دیگه آلوده اس چون به بابام دست زدم چقدرسخته حتی نمیشه بغلش کنم

الانم گفت میخای میبرمت ولی فکربچه هاتم باش تونفست همینجوری درنمیاداگه بگیری میمیری😔

باباتم اینجوری راضی نیس من خودم دیوونه ی بابامم ولی فکر خودت باش شرایطت خاصه حساسه.حرفای شوهرتم ب دل نگیر ترسیده خب

برو،، من پدرم یکماه توکما بود راهم دوربود هرچی به شوهر التماس کردم منو ببره دیدن بابام نبرد پدرم بعداز یکماه که توکما بود فوت شد تو دلم موند که چرا نرفتم دیدنش،، انشالله سلامتی عاجل پدرتون براشون 14 تا صلوات فرستادم. 

خواهرت رفت بگو تماس تصویری بگیره،یا دوبه تا ماسک و دستکش بزن برو در حد چن ثانیه لو هم نده ب شوهرت لباس هاتم تو خونه نبر 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
2706