1920
1924
عنوان

شوهرم نمیزاره برم دیدن بابام

2184 بازدید | 51 پست

تاوقتی توبخش بودملاقات ممنوع بود ازوقتی رفته ای سی یو الان ده روزه میزارن چنددقیقه ای ببینیمش من تواین ده روز کلا سه باررفتم سه روزه رفته توکما امروزگفتن هوشیاریش کمی برگشته میگم منوببر بحثمون شد میگه اگه کرونا بگیری میمیری خودتم نمیری من وبچه هارو به کشتن میدی میگه بری دلت آروم نمیگیره بدترمیشی باباتم که نمیتونه حرف بزنه ونیمه هشیاره بخش خطرناکه چیکارکنم هم حرفاشوقبول دارم چون آسم دارم ویکبارهم گرفتم هم دلم واسه بابام خونه میگم شاید دیگه نبینمش میگن پنجاه درصد ریه اش ازبین رفته الان زیردستگاه ونتیلاتوره تنفس مصنوعی زنده اس شما بگین چکارکنم خواهرم هرروز میره بیمارستان این نمیزاره من برم 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

الانم گفت میخای میبرمت ولی فکربچه هاتم باش تونفست همینجوری درنمیاداگه بگیری میمیری😔

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

1922

هم تو حق داری هم اون..!

برایت آرزو میکنم ای دوست؛🙃💖به خوبی کتاب📚بخوانی💖..موسیقی 🎶خوب گوش بدی..💖با آدم های 👭👫خوب حرف بزنی..💖جاهای خوبی بری..💖و فراموش نکنی،هیچ وقت دیر نیست⏳بودن چیزی ک دوستش داری..💖 دختری از دیار آذربایجان🌈من پریساام،مامان نیلای کوچولو🙃❤جبر روزگار منو از دل کشور و خانوادم بیرون کشید و الان هموطن شما عزیزای دلم هستم😗(باافتخار)..شاید خیلی وقتا تنهایی و غربت اذیتم کرد..خیلی تنهایی و سختی کشیدم..اما هیچ وقت امید و توکلمو از دست ندادم..🙃من میتونم😍💪عشقا انقد نپرسید پس چطور انقد خوب فارسی حرف میزنی و اصطلاحا رو میدونی..من یه کتابخوان حرفه ای هستم و چندسالیه ساکن اینجام..ضمنا مادرم ایرانیه🙃
عزیزم بنظر منم بهتره نری بشین خونه ودعا کن اگرم رفتی حتما دوتا ماسک بزن تندتند الکل بزن 

یکباربالباس مخصوص رفتم میگه اونا دیگه آلوده اس چون به بابام دست زدم چقدرسخته حتی نمیشه بغلش کنم

الانم گفت میخای میبرمت ولی فکربچه هاتم باش تونفست همینجوری درنمیاداگه بگیری میمیری😔

باباتم اینجوری راضی نیس من خودم دیوونه ی بابامم ولی فکر خودت باش شرایطت خاصه حساسه.حرفای شوهرتم ب دل نگیر ترسیده خب

میشه واسه مادرشدنم یدونه صلوات بفرستی
1911

برو،، من پدرم یکماه توکما بود راهم دوربود هرچی به شوهر التماس کردم منو ببره دیدن بابام نبرد پدرم بعداز یکماه که توکما بود فوت شد تو دلم موند که چرا نرفتم دیدنش،، انشالله سلامتی عاجل پدرتون براشون 14 تا صلوات فرستادم. 

خداجون ممنونت میشم معجزتو به منم نشون بدی منم مامان بشم،، هرکی امضامو دید وخوند یه صلوات مهمونم کنه به آرزوم برسم
1826
بگو برو بابا ..من بخاطر سقط،بچه ام بالا ۲۰ بار رفتم سونو و بیمارستانهای مختلف نگرفتم ...بهونه میاره

بابام توبخش کرونابستریه تمام بیمارای ای سی یو کرونا دارن میگه هوا هم آلوده اس نرو

باباتون کرونا داره؟

بله

یکباربالباس مخصوص رفتم میگه اونا دیگه آلوده اس چون به بابام دست زدم چقدرسخته حتی نمیشه بغلش کنم

وای الهی بمیرم اره خیلی سخته منم بابام چند ماه پیش بستری کردن برگشتنی نزدیک بود ماشینو بکوبم به اتوبوس از بس هول بودم وگریه کرده بودم انشالله زودتر بابات خوب میشه

دو سه ماه پیش یه مراسم ختمی بود و فامیل ما نذاشت خانومش بره ولی خواهر خانوماش گفتن زشته نریم و باید بریم واینا و رفتن! دوتاخواهرخانوماش از کرونا فوت کردن!

انشاا... پدرتون حالش خوب میشه ولی وقتی خودتون هم مشکل آسم دارین حرف همسرتو گوش کن، از تو مانتیور نشونتون میدن؟ بگو خواهرات عکس بگیرن بفرستن واست

❤دوستان سرابی لطفا به پیج اینستاگرام و تلگرام من سر بزنید، mantoshiika@ کارامون شیک و قیمتامون خیلی مناسبه تو بازار مغازه داریم, ممنونم😙❤

چ شرایط سختی بحق این اذان انشاالله باباخوب بشن .خواهرتون نمیتونن تصویری تماس برقرارکنن وقتی میرن پیش بابا ؟

9/9/99 خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
1918