2726

توی عقدهستم و بخاطر اینکه دوروز کنارهمسرم بودم بابام گفت دیگه حق نداری تاروزعروسی همسرتو ببینی و عروسی ماهم بهارسال بعدهست و همسرمم خیلی اذیت میکنه بابام به هیچ صراطی مستقیم نمیشه وقسم خورده تاروزعروسی اگه منونبینه عذابم بده بخاطرهمین موضوع هم ازهمسرم متنفرشدم ینی هم عاشقشم هم ازش متنفرم

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب چرا از همسرت متنفر میشی

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️

وا ببخشید چرا از همسرت متنفر شدی تو حق قانونیش هسی الان  زنش هسی 

محکم با پدرتون صحبت کن همینطور توهم رعایت کن شبا پیشش نخواب 

از مامانتم این وسطه میتونی استفاده کنی

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
وقتی میبینی بابات حساسه چرا دو روز موندی پیش شوهرت که الان اینجوری بشه 😑😑

شوشو😆😂

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
وقتی میبینی بابات حساسه چرا دو روز موندی پیش شوهرت که الان اینجوری بشه 😑😑

اخه یه مشکل پیش اومد بخدا وگرنه نمیخاستم بمونم اگه اون مشکل هم به بابام بگم ابرو ریزی میشه

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋
خوبه نوشتم نگید هر روز کلی واسم مینویسن شوشو😂😂باید عوض کنم امضامو 

😂😂😂😂ببشید

2706