2737
2739
عنوان

از لج مادرشوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 124 پست

دختر خاله من سومیش دوقلو شد الان یه مادر دهن سرویس شده است جور دیگه پوز مادرشوهرتو بزن چرا خودزنی میکنی🤣

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واااایعنی بہ مادرشوھرت چہ ربطی دارہ توبچہ اوردی وحالاتومیخوای چن تابچہ روبیچارہ کنی کہ مادرشوھرت بسو ...

وا چرا بیچاره بشن توان نگهداریشونو دارم 

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش

مگه خودت به تنهایی میتونی باردار بشی که میگه پسرم نمی‌خواست 

اگر پسرش نمی‌خواست جلو اون رو می‌گرفت نمیریخت که بشه بچه 🙄

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
وا بچه های عزیزمن دوسشون دارم      

همین بچه ها ۱۰ سال دیگه زجر میکشن 

با این اوضاع 

هم خودتون هم اونا 

تعداد بره بالا توجه نیست محبت نیست 

بعدشم کار و زندگی و اینده 

خواهشا با تفکر و اینده نگری بیارید🛸

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓
2738
شاید موقعی که سایت قاطی کرده بوده عکس پروفایلتو انتخاب کرده بودی

نه عکس پروفایلم دوسال همینه

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

واااا

خودت اذیت نمیشی واقعا؟

جوجه کشه مگ😑😐

عزیزدلم قبل ازاینکه بچه بیاری ب اینم فک کن ک ایا اصلا توانایی بزرگ کردنشونوداری؟

ایا میتونی از هرنظرتامینشون کنی چ مالی چ عاطفی و کم نمیاری؟

ایا میتونی اینده ی خوبی برای بچه هات رقم بزنی؟

قربونت برم من بچه رونباید ازسرلج و لج بازی بدنیا اورد قبل از بدنیا اوردن ی بچه باید ب خیلی ازجوانبش فک کرد

قشنگ بشین باخودت فک کن بعدش تصمیم بگیر عزیزدلم

وای ماشالا به اعصابت ولی به نظرم بیشتر به اینده بچه ها فک کن تا لج مادرشوهرت 

نه همه جوانبو سنجیدم یاباید طلاق بگیرم ازشرشون راحت شم یابچه بیارم به نظرم دومی معقولترمیاد  

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
2706