2733
2734
عنوان

از لج مادرشوهرم...

1527 بازدید | 124 پست

بچه ها دعاکنید باردار باشم حداقل سه قلووو      یا پنج یا هفت قلو خواهش میکنم دوتام بچه دارم سردومی حسابی اذیتم کرده که میخواستین چیکار؟ پسرم بچه نمیخواست تو آوردی... یعنی اگر باردار بشماایندفعه قبل از پسرش به خودش خبرمیدم وااااای که چه حالییییی بده وایییی خدایا من سه قلووووو میخوام  لطفا

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️خدایا 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738

ادما چوب نیتشونو میخورن نیت تو درست کن

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706