2737
2739

مشاور غیر حضوری اگه خودتون میشناسین یا باهاش داشتین و خوب بوده معرفی کنین

ممنون

هزینه اشم اگه میدونین بگین💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
غیرحضوری مشاوره میده؟ قیمتش چه قدره؟ 

هم حضوری هم غیر حضوری . نمیدونم حقیقتا ولی هرچی میگیره نوش جونش واقعا ارزشش رو داره . دوستم باهاش گرفت سطحش از من پایین تر بود من شدم ۲۳۰۰۰ اون ۲۸۰۰

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃
من خودم مشاورم  پیشنهاد میکنم دنبال برند نباش هرچی ساده تر بهتر

اره من راستش اصن مسخوام بهم برنامه بده

خودم برنامه میریزم فقط میخوام پیگیر باشه و موقعی حالم از لحاظ روحی خرابه بتونه یکم اوکیم کنه

من خودم مشاورم  پیشنهاد میکنم دنبال برند نباش هرچی ساده تر بهتر

ببخشید ولی ب حرف همینا گوش کردم ک این شد . نمیگم خودم تقصیر نداشتم ولی فقط من نبودم هیچ کدوم از دانش اموزاش نتیجه نگرفتن

2738
ببخشید ولی ب حرف همینا گوش کردم ک این شد . نمیگم خودم تقصیر نداشتم ولی فقط من نبودم هیچ کدوم از دانش ...

عزیزم 

مشاور اجی مجی لاترجی نمیخونه برات 

خودت باید بخونی 

اون بهت برنامه میده 

والا دانش آموز دارم پدرش میخواد مادرش میخواد من میخوام خودش نمیخواد😏 خودشم میخوادا ولی حال درس خوندن نداره میخواد بره تفریح گردش هرشب بره بیرون 

تا لنگ ظهر بخوابه اینستا و تلگرامشو داشته باشه 

دکترم بشه😑

ببخشید ولی ب حرف همینا گوش کردم ک این شد . نمیگم خودم تقصیر نداشتم ولی فقط من نبودم هیچ کدوم از دانش ...

عزیزم اشتباهات سال کنکورت چی یود میشه اگه کاری کردی یا نکردی که پشیمونی به من بگی؟ 

بعد ساعت مطالعه ات چ قدر بود

عزیزم  مشاور اجی مجی لاترجی نمیخونه برات  خودت باید بخونی  اون بهت برنامه میده&nbs ...

من میخوام اصلا از خونه بیرون نرم چون علاقه ای ندارم و فقظ بشینیم درس بخونیم یا دوازده ساعت یا بیشتر تست هم بزنم بنظرت قبول میشم😭😭😭 دکتری هم نمیخوام فرهنگیان میخوام

من میخوام اصلا از خونه بیرون نرم چون علاقه ای ندارم و فقظ بشینیم درس بخونیم یا دوازده ساعت یا بیشتر ...

اگه بخونی چرا نشی؟؟

فرهنگیان هم رتبه خوب میخواد 

دیگه خیلی ببخشیدا رک میگم اگه واقعاً بخونی و قبول نشی پس خنگی😑 باید یه فکری به حال خودت بکنی 

میگم خوندن نه که فقط کلت تو کتاب باشه  تمام جونت درس و کتاب باشه

عزیزم اشتباهات سال کنکورت چی یود میشه اگه کاری کردی یا نکردی که پشیمونی به من بگی؟  بعد ساعت م ...

اول از همه افسردگیم رو درمان نکردم و تو سال کنکور شدت پیدا کرد . خودمو ب پانسیون عادت دادم بعد کرونا نتونستم تو خونه بخونم . و بی هدفی 

2706