2410
2553

تو چالش تابستان بچه ها تونستن دسته جمعی بالای ۲۴۰ کیلو وزن کم کنن  

تازه این امار فقط برای بچه هایی هست که دیروز وزن دادن خیلی ها هم به وزن هدف رسیدن یا وزن ندادن 

واقعا تحسینتون میکنم و به همتون افتخار میکنم خیلیییی با اراده هستید خوشگلای من 😍😍👏🏼👏🏼👏🏼♥️♥️♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم ببر لطفا🙃

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎

دوستانی که میخوان تو چالش جدید شرکت کنن فردا بیایید این تاپیک 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5054494/چالش-پاییزیِ-زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامدادخمار

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2714

دیش دیندیرینگ ماشاالله

دیش دیندیرینگ‌ماشاالله

💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

اول جا داره از سرگروه های عزیز که این مدت زحمت کشیدن تشکر کنم @سمیه1396   @sepiiiiiideh   @عروسترکم   @مهدیه24   @مامانجوجوبودم    

ممنون مهربونا 😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️

2706