2726
عنوان

کسی هست حسش و حرفش درست باشه

72 بازدید | 9 پست

یه سوال دارم.واسم خیلی مهمه.اگه واقعا خدا وکیلی کسی هست که حسش درست میگه بیاد جوابمو بده.

امروز از دامادمون نمونه برداری کلیه شد.بنظرتون بعد از این نیاز به دیالیز داره یا کلیش بعد همون دو بار دیالیز خوب شده؟؟

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

در کل میخام بدونم دیالیزی میشه؟

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم حس میخوای چی کار!!!! از دکترش بپرسین همه چی رو براتون توضیح میده

تا جوابش بیاد طول میکشه

ای کیو کسی حس و حرفش درست میشه که طرفو ببینه و بشناسه نه اینکه ندیده و نشناخته بیاد بگه اره یا نه

وقتی ناامیدی ...

وقتی ناامیدی ...

برو قرآن بخون

وقتی ناامیدی فقط خداست ک جواب میده ...و البته با امید برو سمتش ک امید هیچ کس رو ناامید نمیکنه ...

سوره یاسین رو خودت بخون تا اون روز...سوره حشر رو ابجیت ...سوره واقعه مامانت 

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️