2726

یا مثل این فیلم ها هر شب که میاد خونه گل و کادو دستشه؟

شوهر ما غیر عادیه یا اونا غیر عادیه؟  

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  

هرشب نه، اما خیلی شبا گل میخره برام داره میاد 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بدبختی شوهر من با مناسبتم نمیخره..چه برسه بدون مناسبت

چرا؟

شاید شمام نمیخرید؟

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  

عقدیم

اخرین گلش شب یلدای پارسال بود اتفاقا هنوز گلشو زمین نذاشته بودم اشکمو دراورد  اذیتم کرد

اخرین کادوشم فروردین تولدم بود

شارژبرام خرید  ب عنوان کادوی تولد

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
چرا؟ شاید شمام نمیخرید؟

شوهر من مرد خیلی خوبیه ..کلا ی بار تونستم برای تولدش ی ساعت بخرم البته خیلی گرون خریدم..خیلی گرون از نظر درامد خودمون گفتم...ایشونم برای سالگرد ازدواجمون سه شاخه گل خرید....راستش همه پول و‌درامدش دست منه ...کلا اهل این چیزا نیستم...هر چی لازم داشته باشیم با هم میریم می خریم...

شوهر کی مناسبتا رم یادش میره هیچی نمیخره؟

من من من من 

اعتراضی داری؟

نه بابا خودمم یادم نمی مونه که ازش گله کنم🤣

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706