2726
عنوان

چخبر حج خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 67 پست

حوصله سر رفته ها بیایید تاپیک تو امضامو بخونید انرژی بگیرید :)

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فعلا ماشین ما رو خوابوندن. 

شوهرت خودش خوبه

یعنی افسر نگفته کی مقصره؟

اخه شوهره منم تصادف کرد با یه دوچرخه ایی

اون طرفم رفت کما یکمی

بعد اون مقصر بود ولی ماشین ماروهم خوابوندن تا مثلا دقیق مشخص کنن و ثبت کنن

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2728
شوهرت خودش خوبه یعنی افسر نگفته کی مقصره؟ اخه شوهره منم تصادف کرد با یه دوچرخه ایی اون طرفم رف ...

نه همسرم هول کرده بوده میگفت افسر و بقیه تازه بهش دلداری میدادن. همسر پیرزنه هم اونطرف خیابون بوده میگه میدونم نگاه نکرد و اومده و تقصیری نداره راننده ولی خب پسرای طرف خیلی شاکین و دعوا کردن

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

ناهار خوردیم آشپزخونه رو مثل دسته گل کردم 

خونه رو دستمال کشیدم 

فقط جارو برقی مونده بکشم و سرامیکارو دستمال بکشم

بعد برم حیاط و بعد بالا پشت بوم یه سر بزنم اگه چیزی بود جمع کنم و شام هم بادمجون کباب کنم 

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
خونه تمیز یه ظرفها مونده بشورم از حموم اومدم پسر تو اتاقش با جارو برقی بازی میکنه منتظر شوهرجان هستم ...

پکیج دارید اونو خریدید؟

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

منم بادخترم خابیدیم تازه بیدارشدیم خونه روتمیزکردم، الانم دخترم داره ژله میخوره ازاین ظرف خالیش میکنه تواون ظرف، منم هستم نی نی سایت

لایک نکن، اعلاناتم پره🤕🥴، براعکسا تگم کنین🤩🥰
بله عزیزم داریم دیگ پول نداشتیم بخریم امسال پول اومد دستمون گفتیم تا بیشتر از این گرون نشده بخریم

وای منم امسال گفتم میخام بخرم خود پکیج با رادیات هاش درمیاد ۲۵ تومن

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2706